کد خبر: 536207 A

از18شهریور لغایت24 شهریورماه سال جاری در مجموع 2 هزارو 263 مورد بازرسی در سطح استان کردستان صورت گرفته‌است.

به گزارش ایلنا، رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت کردستان با اعلام این خبر گفت: از 18شهریور لغایت24شهریور ماه سال جاری در مجموع 2 هزار و 263 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

فرزاد سردارزاده با بیان کشف 85 مورد تخلف در این بازرسی‌ها خاطر نشان ساخت، در این رابطه61 فقره پرونده برای واحد‌های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده‌است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی،کم‌فروشی و عدم درج قیمت است که در این پرونده‌ها در مجموع 114 میلیون و 601 هزار و 750 ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده‌است.

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 98 مورد گزارش مردمی دریافت و در رسیدگی به آنها 47 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و موارد تخلف را گزارش کنند.

 

بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت صنعت معدن و تجارت شهرستان گرانفروشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر