کد خبر: 537461 A

رئیس پلیس راه استان زنجان خبرداد:

رئیس پلیس راه استان زنجان با تاکید بر بالا بودن حجم تردد در محورهای استان زنجان گفت: رانندگان قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا به سلامت سفر خود و دیگران کمک شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علی‌اصغر شیرمحمدی امروز سه شنبه (28شهریور) با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه زنجان وضعیت تردد در محورهای استان را پرحجم ولی روان است، گفت: حجم تردد در محورهای زنجان-قزوین، زنجان – تبریز و زنجان- بیجار بالا است.

شیر محمدی، افزود: هر چند حجم تردد در دیگر محورهای استان زنجان هم بالا است، ولی تردد در این محورها روان و به روال معمول انجام می شود.

رئیس پلیس راه استان زنجان به واژگونی اتوبوس اسکانیا در ساعت یک و 40 دقیقه بامداد امروز اشاره کرد و ادامه داد: این واژگونی در کیلومتر 63 لاین شمالی محور زنجان- قزوین روی داده است.

شیرمحمدی با بیان اینکه خستگی و خواب آلودگی دلیل واژگونی اتوبوس اسکانیا اعلام شده است، تصریح کرد: در پی واژگونی این خودرو، سه نفر مصدوم و راهی بیمارستان شده‌اند که بر اساس گزارش‌های رسیده وضعیت عمومی آن‌ها مطلوب است.

وی مبداء حرکت اتوبوس اسکانیای واژگون شده در محور زنجان- قزوین را شهریار تهران اعلام کرد و گفت: مقصد این اتوبوس یکی از روستاهای بیجار بوده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان از برخورد یک خودروی ال 90 با عابر پیاده در اتوبان زنجان – قزوین طی روز گذشته خبر داد و گفت:این برخورد در کیلومتر 65 لاین جنوبی این محور روی داده است.

شیرمحمدی همچنین ، ساعت وقوع حادثه برخورد ال 90 با عابر پیاده را 16 و 30 دقیقه روز گذشته اعلام کرد و افزود: دلیل این حادثه نقض ماده 4 توسط عابر پیاده گزارش شده است.

این مسئول در استان زنجان در پایان سخنان خود، با تاکید بر عبوری بودن محورهای استان برای استان‌های غربی و مرکزی گفت: اگر رانندگان دقت و حوصله را در رانندگی به کار گیرند، به طور قطع جلوی وقوع بسیاری از تصادفات گرفته می‌شود.

رئیس پلیس زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر