کد خبر: 538480 A

سرپرست فروش زرین سلولز زنجان در گفت وگو با ایلنا اعلام کرد؛

سرپرست فروش شرکت زرین سلولز استان زنجان با اشاره به وجود پیشرفته ترین دستگاههای تولیدات این شرکت در ایران، گفت: شرکت زرین سلولز یکی از موفق‌ترین شرکتهای تولیدی ایران در راستای رسیدگی به شکایات مردمی در سطح کشور است.

به گزارش خبرنگار از زنجان، سعید طاهری ، امروز درگفتگوی اختصاصی با خبرنگا ایلنا در زنجان در حاشیه برگزاری نمایشگاه پاییزه پوشاک و لوازم التحریر، با اشاره به حضور سومین  خود در نمایشگاه با سه محصول برند خود در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال از طرف  شرکت زرین سلولزی نمایندگی استان زنجان در نمایشگاه کاسپین زنجان،اظهار کرد: محصولات ما با سه برند "مای بی بی ، مای لیدی، و پوشینه‌‌ایزی لایف بزرگسال " در این نمایشگاه شرکت کرده‌است.

طاهری، با بیان اینکه این محصولات  شرکت زرین سلولزی به کشورهای آذربایجان، گرجستان و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس صادرمی شود، تصریح کرد: گرجستان یکی از پرطرفدار ترین محصول این شرکت است.

سرپرست فروش شرکت زرین سلولز استان زنجان، در ادامه با اشاره به شروع فعالیت این شرکت در ایران از سال 1369، گفت: نمایندگی استان زنجان نیز حدود 15سال است که در این استان فعالیت دارد.

وی همچنین خبر از وجود پیشرفته ترین دستگاههای تولیدات این شرکت در ایران داد و گفت: شرکت زرین سلولز یکی از موفق ترین شرکتهای تولیدی ایران در راستای رسیدگی به شکایات مردمی در سطح کشور است.

طاهری برگزاری نمایشگاه در سطح استان و کشور را در خصوص شناسایی محصولات کارخانجات و شرکتهای مختلف برای اطلاع رسانی به مردم حائز اهمبت عنوان کرد و گفت: استقبال مردم از برگزاری و بازدید از این نمایشگاهها دارای نقش اساسی است.

وی در پایان سخنان خود از سرپرست نمایشگاه کاسپین استان زنجان و مجریان برگزاری قدردانی و ابراز امیدواری کرد همه در راستای تحقق شعار سالجاری تلاش مضاعف داشته باشند.

شرکت زرین سلولز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر