کد خبر: 538581 A

سرپرست منطقه‌آزاد کیش پیامی به‌مناسبت آغاز مهرماه و هفته دفاع مقدس منتشر کرد:

به گزارش ایلنا، متن پیام سیروس عیدی‌پور به این شرح است:

به نام خداوند لوح و قلم

آغاز ماه مهر همچنین فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشته و برای تمام دست‌اندرکاران عرصه تعلیم و تربیت و همچنین حافظان و مدافعان مرزهای میهن اسلامی سعادت و سربلندی آرزو می‌کنیم.

شروع ماه مهر و تقارن آن با هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) فرصت ارزشمندی برای گرامیداشت مجاهدت و ایثار انسان‌های بلند همتی است که دانش‌آموختگان مکتب آزادگی بودند. به‌ویژه 40 هزار دانش‌آموز و فعالان عرصه فرهنگ که در دوران دفاع مقدس، با نثار جان خویش، استقلال و امنیت میهن را تضمین کردند تا نونهالان و نسل جوان امروز ایران اسلامی در محیطی امن و آرام به تعلیم و تعلم بپردازند.

به‌راستی هفته دفاع مقدس، زمان پاسداشت رشادت‌های دلیرمردان و شیر زنانی است که با خون خویش بقای انقلاب و نظام را تضمین کرده و ثابت کردند با همدلی و اتحاد و در پرتو حاکمیت اسلام می‌توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.

با گرامیداشت این دو مناسبت ارزشمند برای فرهنگیان محترم جزیره کیش که زمینه رشد و شکوفایی استعداد و توانمندی‌های کودکان و نوجوانان را فراهم ساخته‌اند آرزوی سلامت و توفیق ادامه خدمت دارم.

بدون‌شک سازمان منطقه‌آزاد کیش در سال‌جدید تحصیلی، همانند سال‌های قبل در زمینه توسعه و بهسازی فضاهای آموزشی در حوزه آموزش و پرورش تلاش کرده و برای ارتقاء سطح کمی و کیفی تعلیم و تربیت از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

امیدوارم دانش‌آموزان سخت‌کوش این جزیره هم بتوانند با تلاش و همتی مضاعف با سرمشق قرار دادن اهداف استقلال‌طلبانه و اسلام‌خواهانه رزمندگان عرصه‌های نبرد حق علیه باطل، آینده افتخارآمیزی را برای میهن اسلامی رقم زنند.

در پایان یاد و خاطره رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند می‌خواهم ما را یاری نماید تا در حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی کوشا و موفق باشیم.

سیروس عیدی‌پور

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد کیش سيروس عيدی‌ پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر