کد خبر: 544697 A

سرهنگ نصیری خبر داد:

رئیس پلیس مواد مخدر استان از جمع آوری 120 کارتن خواب و معتاد متجاهر در اجرای طرح انتظامی در سطح شهرستان زاهدان خبر داد.

سرهنگ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای ارتقاء احساس امنیت بین شهروندان و برخورد قاطع و قانونی با اخلال گران نظم و امنیت، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با جمع آوری 30 معتاد متجاهر و کارتن خواب در سطح شهرستان زاهدان به اجرا درآمد. 

وی افزود: این طرح با محوریت نیروی انتظامی و مشارکت و همکاری سایر نهادهای دولتی از جمله فرمانداری، هلال احمر، بهزیستی و قوه قضائیه در زاهدان اجرا و این معتادان پس از جمع آوری جهت مشاوره حضوری به کارشناسان معاونت اجتماعی معرفی و پس از آن جهت بهبودی کامل در اختیار مراکز ترک اعتیاد قرار می گیرند. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه طرح جمع آوری معتادان متجاهر و خطرناک با حضور فعال کلانتری های زاهدان، نیروهای یگان امداد و پلیس مواد مخدر استان اجرا شد، تصریح کرد: اجرای این طرح ها در راستای پیشگیری از سرقت و پاکسازی نقاط آلوده از وجود معتادان متجاهر و خطرناک می باشد که به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد. 

رئیس پلیس مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان در پایان سخنان خود با اشاره به هدف پلیس از اجرای این گونه طرح ها که همان تضمین امنیت شهروندان و داشتن شهری سالم، زیبا و امن است، خاطرنشان کرد: پلیس خدمتگزار و حامی مردم و در همه حال به فکر امنیت و آرامش شهروندان می باشد و در این راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

جرم قوه قضائیه کارتن خواب معتاد مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر