کد خبر: 547895 A

روابط عمومی شرکت آبفای کردستان خبرداد:

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا کردستان گفت: امروز سه شنبه ۲۵ شهریورماه زنگ آب در ۱۰ مدرسه شهرهای مراکز شهرستان های سطح استان کردستان به صدا درآمد.

 به گزارش ایلنا، ادریس شریفی با بیان این مطلب اظهار کرد: این برنامه در قالب نهمین جشنواره فراگیری "نخستین واژه" ویژه دانش آموزان سطح استان با مشارکت دستگاه ها و ادارات مختلف برگزار شد.

وی افزود: این جشنواره اهداف مختلفی را دنبال می کرد که افزایش و ارتقاء سطح آگاهی کودکان در ارتباط با نقش و اهمیت آب در زندگی و آموزش کودکان برای آشنایی بیشتر با مفاهیم صرفه جویی و اصلاح الگوی مصرف آب از آن جمله است.

 شریفی، انتقال مفاهیم آموزش داده شده به خانواده ها از طریق دانش آموزان، نهادینه کردن فرهنگ صحیح مصرف آب و افزایش روحیه مشارکت پذیری و همچنین ارتباط کودکان و اولیا و مربیان با مجموعه آب و فاضلاب و برجسته کردن نقش آنها در حفظ منابع و مصرف صحیح آن را از دیگر اهداف برگزاری این مراسم عنوان کرد.

 وی افزود: در این مراسم سخنرانان بر ضرورت مصرف بهینه آب در میان خانواده ها و نقش دانش آموزان و والدین آنها در رعایت این مهم تأکید کردند و خواستار همراهی و همکاری بیش از پیش دستگاه های مختلف برای تببین هرچه بیشتر این موضوع شدند.

 گفتنی است درجشنواره مذکور، توزیع بسته‌های آموزشی میان دانش‌آموزان و همچنین برگزاری نشست هم‌اندیشی میان اولیا و مربیان در خصوص اهداف جشنواره هم برگزار شد.

استان کردستان درآمد روابط عمومی مدرسه والدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر