کد خبر: 554155 A

شرور فراری که چند ماه پیش در روستای برج علیشیر در استان کهگیلویه وبویر احمد سه نفر از ماموران پلیس را زخمی کرده بود، در گچساران دستگیر شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی انصاری در باره جزییات بیشتر این خبر گفت: شرور فراری و عامل تیراندازی به ماموران نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه که به اتهام نگهداری، خرید و فروش سلاح غیرمجاز و ایجاد شرارت تحت تعقیب دستگاه قضایی و پلیس بود، صبح امروز  جمعه -12 آبان ماه جاری -در مخفیگاه‌اش در یکی از مناطق شهر گچساران دستگیر شد.

وی بیان کرد: مرداد ماه سال جاری، ماموران انتظامی شهرستان کهگیلویه در حالی که حکم  بازرسی از منزل یکی از افراد شرور روستا را داشتند در حین ورود با شلیک گلوله و هجوم متهمان روبرو شدند که در این درگیری مسلحانه سه تن از نیروهای پلیس شهرستان کهگیلویه زخمی و به بیمارستان دهدشت انتقال یافتند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:  پلیس استان در تعاقب پایش تخصصی و میدانی ، سرنخ هایی از  حضور این متهم در یکی از مناطق مسکونی شهر گچساران را به دست آوردند که صبحگاه امروز و در یک عملیات ضربتی توسط ماموران پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد، این شرور فراری را دستگیر کردند.

انصاری تصریح کرد: از این متهم یک قبضه اسلحه کلت کمری نیز کشف و ضبط شد.

وی در این باره با هشدار به برهم زنندگان نظم و امنیت مردم ادامه داد: پلیس با قدرت در برابر این گونه اقدامات ایستادگی کرده و برخورد شدیدی خواهد داشت./

پلیس آگاهی شرور دستگیری سارقان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر