کد خبر: 554998 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از راه اندازی بیمارستان سیار ویژه زائرین اربعین حسینی در قم با همکاری و مشارکت معاونت بهداری سپاه علی ابن ابی طالب(ع) در قم خبر داد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، ابوالفضل ایرانی‌خواه امروز در کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی با اعلام این خبر اظهار داشت: اربعین نماد و نمایشی در راستای وحدت و همدلی شیعیان است که ارادت ویژه شیعیان را به امام حسین(ع) و ائمه اطهار (ع) می‌رساند.

 ایرانی‌خواه افزود: قم دارای جایگاه خاص و ویژه‌ای است و در این ایام نیز زائران بسیاری از مسیر قم برای تشرف به کربلا عبور می‌کنند که ما به عنوان خادمان زائران باید در برنامه ریزی و خدمات رسانی به آنها تلاش کنیم.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: خوشبختانه اقدامات و برنامه‌ریزی های خوبی در زمینه حوزه بهداشت و درمان زائران انجام‌شده و بخش‌های مختلف نیز با تمام توان در راستای خدمات‌رسانی به مردم گام بر می‌دارند که امیدواریم بتوانیم میزبانی مناسبی از آنها داشته باشیم.

قم
 
وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های کمیته در خدمات رسانی در حال خدمت هستند، گفت: باید مراقب بود تا فعالیت‌ها به صورت موازی کاری انجام نشده و در راستای خدمات رسانی هر چه بیشتر به مردم گام برداشته شود.
 
ایرانی‌خواه از راه‌اندازی بیمارستان سیار در محوطه مصلی قدس خبر داد و گفت: این بیمارستان سیار با نام مبارک حضرت رقیه(س) و با همکاری معاونت بهداری سپاه علی ابن ابی طالب(ع) در حال فعالیت است که به زائران خدمات رایگان ارائه می‌دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: مواردی که زائران خارجی که از طریق این بیمارستان سیار و بر اساس  فرم مشخص به مراکز بیمارستانی ارجاع داده شوند، در صورت نیاز خدمات بیمارستان، خدمات به آنها رایگان ارائه خواهد شد و طبق هماهنگی و دستور رئیس شورای تامین شهرستان و فرماندار قم، هزینه این بیمارستان با ابلاغ به سازمان برنامه و بودجه طبق لیست به دانشگاه پرداخت می‌شود.

امام حسین بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی قم موازی کاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر