کد خبر: 563572 A

توسط سرپرست روابط عمومی استانداری اعلام شد؛

سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام از صاحب‌نظران دعوت کرد برنامه‌های کاربردی متناسب با مزیت‌های استان را به این اداره‌ کل ارائه کنند.

به گزارش ایلنا، یونس آزادی ضمن دعوت از صاحب‌نظران، نخبگان، فعالان سیاسی و اجتماعی، تشکل‌های سیاسی و مردم‌نهاد جهت ارائه برنامه‌های کاربردی متناسب با مزیت‌های نسبی استان گفت: مدیریت ارشد استان از برنامه‌های قابل اجرای متناسب با الگوهای جدید توسعه و پتانسیل‌های استان استقبال می‌کند.

وی افزود: استان ایلام سرشار از پتانسیل‌ها و استعدادهای لازم جهت دستیابی به توسعه است که تاکنون چندان مورد استفاده قرار نگرفته و باید با تدوین طرح‌ها و برنامه‌های دانش بنیان آنها را در جهت توسعه استان به کار گرفت.

سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام نفت و گاز، کشاورزی و دامداری، مرز با کشور عراق، گردشگری و صنایع تبدیلی را بخشی از پتانسیل‌های استان برشمرد که لازم است با نگاه کارشناسی و علمی مورد توجه قرار گیرند.

آزادی نقش اصحاب رسانه در زمینه معرفی پتانسیل‌های استان را بسیار مهم توصیف و از خبرنگاران رسانه‌های مختلف خواست با انجام نشست‌های تخصصی با صاحب‌نظران، راهکارهای لازم در زمینه استفاده از استعدادهای استان جهت نیل به توسعه را ارائه دهند.

روابط عمومی کارشناسی گردشگری ایلام استان ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر