کد خبر: 564788 A

سید فتاح حسینی خبر داد:

سید فتاح حسینی گفت: ما در انتخاب استاندار جدید آذربایجان‌غربی هیچ نقشی نداشتیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید فتاح حسینی در نشست‌خبری از علاقه خود بر کناره‌گیری از حزب اعتدال توسعه تاکید کرد و گفت: تاکنون دو بار استعفای خود را از سمت دبیری حزب و اعتدال آذربایجان‌غربی تقدیم نوبخت دبیرکل محترم کردم.

حسینی درباره دلیل استعفای خود متذکر شد: با این استعفا نمی‌خواستم فضای ناسالم و حتی کوچک‌ترین دلخوری و کینه‌ای در تشکیلات ما رخ بدهد اما هنوز استعفای بنده را نپذیرفته‌اند.

وی افزود: حزب اعتدال و توسعه هیچ رغبتی بر گزینش افراد خود بر افراد دیگر در سمت‌های مدیریتی ندارد و ما هیچ تعصبی در تغییر مدیریت جدید در استان به خرج نخواهیم داد و فقط در نقش مشورتی و معرفی افراد توانمند کنار مسئولان خواهیم بود.

این مقام مسئول حزب اعتدال و توسعه در استان آذربایجان‌غربی درباره داشتن سهمیه در انتخاب مدیران توسط استانداری گفت: ما در انتخاب استاندار جدید آذربایجان‌غربی هیچ نقشی نداشتیم و حزب اعتدال و توسعه استان نمی‌تواند اصراری بر گزینش و دخالت در انتخاب افراد خاصی داشته باشد.

حسینی افزود: امیدوارم با کناره‌گیری من از دبیری حزب اعتدال و توسعه در استان آذربایجان‌غربی موافقت شود اما از فعالیت در چارچوب نظام و به نفع اعتدال هیچ‌گاه کناره‌گیری نخواهم کرد.

حسینی درباره شایعه حمایت از انتخابات اقلیم کردستان عراق گفت: شایعه‌ای مطرح کردند که بنده از رفراندوم اقلیم کردستان حمایت کرده‌ام در حالیکه من هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده بودم اما برای درگذشت مرحوم جلال طالبانی که روابط صمیمانه و دوستانه‌ای با کشورمان داشت پیام تسلیت صادر کردم.

موافقت با استعفاء دبیر سابق دبیر فعلی برکناری دبیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر