کد خبر: 564794 A

اسدالله درویش‌امیری:

استاندار زنجان بر لازم‌الاجرا بودن تصمیمات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاکید کرد و گفت: این کارگروه با اهداف و اختیاراتی تشکیل شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسدالله درویش‌امیری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: تمام تصمیمات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست و استثنایی در این زمینه وجود ندارد.

مقام‌عالی استان با یادآوری اینکه این تصمیمات قطعی است و باید عملیاتی شود، خاطرنشان کرد: پذیرفتنی نیست که عملکرد یک دستگاه اجرایی توسط دستگاه دیگری زیر سوال برده شود.

استاندار زنجان تاکید کرد: مصوبات کارگروه، مربوط به مدیرکل یک دستگاه نیست و این موضوع، به تمام اعضای کارگروه ارتباط دارد.

درویش امیری با تاکید بر اینکه تنها یک دستگاه اجرایی نسبت به تصمیمات کارگروه پاسخگو نباشد، ادامه داد: تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و تصمیم‌گیری در مورد وظایف آن، مطابق با مصوبه هیات وزیران بوده است.

در ادامه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان هم با اشاره به اینکه براساس ابلاغیه بانک ملی، بانک ها بایستی پرونده پرداخت تسهیلات به واحدهای نوساز را در اولویت قرار دهند.

ناصر فغفوری به حل مشکل واحدهایی با بیش از 100 نفر شاغل با پرداخت تسهیلات اشاره کرد و گفت: واحدهای مشکل دار می توانند با تصویب کارگروه تسهیل از این تسهیلات بهره مند شوند.

وی یکی از واحدهای مشکل دار استان را واحد سرب و روی خواند و ادامه داد: این شرکت جزو شرکت های بورسی است و تعطیلی آن به دارندگان سهام زیان رسانده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان به مشکلات واحدهای آهک پزی هم اشاره کرد و گفت: این شرکت به دلیل مشکلاتی که در دریافت سند دارد نمی تواند از تسهیلات بهره مند شود.

استانداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر