کد خبر: 570455 A

مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرمان خرداد:

مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرمان از اطفاء آتش‌سوزی در دانشگاه شهید باهنر این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی عسکری با اعلام این خبر اظهار داشت: آتش سوزی در دانشگاه باهنر خسارت جانی نداشت و علت این حادثه توسط کارشناسان این سازمان در دست بررسی است.

عسکری افزود: در تماس تلفنی با سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان که از آتش‌سوزی انبار پشم شیشه در دانشگاه شهید باهنر کرمان خبر داد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام این آتش سوزی، 2 خودرو اطفاء حریق از 2 ایستگاه آتش نشانی به سرعت خود را به محل حادثه رساندند و آتش اطفاء و از سرایت آن به دیگر نقاط جلوگیری شد.

وی همچنین از اطفاء حریق یک دستگاه خودرو سواری در محور هفت باغ علوی در روز پنجشنبه خبر داد و گفت: بلافاصله 2 دستگاه خودرو اطفاء حریق و امداد نجات از 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و آتش را مهار و اطفاء کردند.

عسکری با بیان اینکه آتش نشانان در تماس تلفنی با سامانه 125 این سازمان از آتش سوزی این خودرو مطلع شدند افزود: این حادثه نیز تلفات جانی نداشته است.

این خودرو در محور هفت باغ علوی بعد از برخورد با گاردریل دچار حریق گسترده شده بود که به سرعت بوسیله پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در محل اطفاء شد.
 
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  کرمان دارای 10 ایستگاه آتش‌نشانی در شهر کرمان است.

آتش سوزی آتش نشانی سازمان آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی علی عسکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر