کد خبر: 570525 A

محمد علیخانی:

محمد علیخانی گفت:اگر غیر از شرایط فعلی چیز دیگری رقم خورده بود وضعیت کشور بسیار نامطلوب و نامناسب بود و معلوم نبود امروز سرنوشت ما و کشورمان چه می شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین محمد علیخانی رییس ستاد روحانی در قزوین و عضو شورای شهر تهران در نخستین یادواره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در قزوین و کنگره استانی حزب کارگزاران سازندگی استان قزوین که با حضور محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، گفت: بسیاری تلاش دارند بعد از این سلسله موفقیت ها که در مجلس ودر ریاست جمهوری و در انتخابات شورای شهر ایجاد شد، مردم را ناامید کنند و تلاش می‌کنند که دلسردی ایجاد کنند و عاملی که موجب موفقیت و پیروزی است را از ما بگیرند اما ما ضمن گله و انتقاد از برخی اتفاقات همچنان روی رای خود ایستاده ایم.

وی افزود: صبر و ایستادگی بر اعتقادات و درخواست مطالبات و پیگیری آنها جز خواسته‌های ماست و انشالله به پای این درخواست‌ها می‌ایستیم تا وضعیت ما و کشور ما و مردم ما با آنچه که شایسته است برسد.

استاندار قزوین عبدالمحمد زاهدی نیز  ضمن اشاره به حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران مبارزه ، انقلاب و شرایط سخت و حساس گفت: ایشان تنها یک مبارز نبودند بلکه خانواده کسانی که به زندان می افتادند در قبل از انقلاب تحت حمایت ایشان بودند.

وی تصریح کرد: اگربخواهیم چند ویژگی مرحوم هاشمی را مطرح کنیم باید به نگاه بلند و آینده نگر ایشان و دغدغه نظام و انقلاب توسط ایشان اشاره کنیم.

استاندار اسبق استان مرکزی خاطر نشان کرد:بدترین خبری که درباره ایشان شنیدم به زمانی بر می گردد که اینجانب به عنوان مسئول ستاد انتخاباتی آیت الله در استان مرکزی فعالیت داشتم و آن خبر رد صلاحیت ایشان بود ولی دیدیم ایشان با صبوری مثال زدنی شرایطی ایجاد کردند تا به پیروزی92 رسیدیم.

وی افزود: آیت الله هاشمی معتقد بودنداین انقلاب سرمایه‌های زیادی از دست داده تا به این جا رسیده و ما باید با صداقت راه انقلاب و امام و پیشرفت را ادامه می دهیم.

سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به مراسم تشییع پرشور آیت‌الله هاشمی گفت: بدرقه باشکوه ایشان توسط مردم حاوی  پیام به کسانی بود که در قبال خدمت‌های صادقانه مرحوم آیت‌الله هاشمی، ایشان را مورد حمله و آماج تهمت‌ها، نامهربانی، کینه ها قرار دادند.

وی تصریح کرد: از مهم ترین ویژگی آیت الله هاشمی عشق وافر و عزم راسخ برای خدمت رسانی به مردم بود

زرآبادی گفت:من فکر می‌کنم انقلاب ما همیشه با نام آیت‌الله هاشمی گره خورده و مردم ما هیچ گاه خدمات ایشان را از یاد نخواهند برد.

محسن هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر