کد خبر: 576978 A

با انجام مراسم تودیع و معارفه؛

با برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری رشت معرفی شد.

 به گزارش ایلنا، امروز در مراسمی با قدردانی از تلاش‌های سیروس شفقی فرماندار پیشین رشت سید محمد احمدی به عنوان سرپرست این فرمانداری معرفی شد.

استاندار گیلان امروز در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری رشت، مردم را ولی نعمتان مسئولان خواند و معیار عملکرد دست اندرکاران اجرایی را قضاوت آحاد مردم عنوان کرد.

مصطفی سالاری همه مدیران اجرایی و دولتی استان را به تلاش مجدانه برای ارتقاء خدمت صادقانه به مردم و جامعه فرا خواند و افزود: مواهب طبیعی و ظرفیت‌های بالقوه گیلان برای تحقق روند توسعه همه جانبه بسیار است و درایت و پیگیری دست اندرکاران در بستر تعامل و همدلی می‌تواند این سرمایه‌های بی بدیل را برای انتفاع عمومی فعال کند.

وی همچنین ظرفیت‌های شهرستان رشت را برای تسریع در روند توسعه گیلان قابل توجه دانست و با بیان اینکه سالانه حدود نیمی از جمعیت 37 میلیون نفری گردشگران استان در رشت مستقر می‌شوند گفت: فرماندار جدید باید روند توسعه ی مرکز گیلان را مبتنی بر پویایی کارگروه های 48 گانه تعریف شده در استان ببیند و رونق گردشگری را در بستر اثرگذاری بر دیگر فعالیت های اقتصادی مانند کشاورزی ، صنعت و تجارت دنبال کند.

محمد صادق حسنی از نمایندگان رشت در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی از آمادگی نمایندگان گیلان بویژه مرکز استان برای کمک به مدیران اجرایی در راستای تسریع در روند توسعه خبر داد و گفت : در حال حاضر شهرستان رشت در بخش جذب اعتبارات استانی از میانگین شهرستان ها عقب تر است که این نقیصه باید در دوران مدیریت جدید ترمیم شود.

سید محمد احمدی سرپرست فرمانداری رشت نیز برنامه ها و طرح های قابل اجرا را اولویت کار خود در این شهرستان عنوان کرد و گفت: محور توسعه مرکز استان ، در راستای اهداف پیش بینی شده در کارگروه های 48 گانه ی استانی هدف گذاری شده و تلاش می‌شود با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌ها این اهداف مهم در جهت خدمت هر چه بیشتر به مردم تحقق یابد.

تودیع و معارفه صنعت مجلس شورای اسلامی معارفه محمد صادق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر