کد خبر: 577097 A

علی رحمتی خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: اجرای روکش آسفالت در ۱۸۰ کیلومتر از جاده‌های استان برنامه ریزی شده است.

به گزارش ایلنا، علی رحمتی در بازدید از محورهای مواصلاتی اردبیل با بیان اینکه در هفت‌ماهه نخست سال جاری روکش آسفالت در ۳۷ کیلومتر انجام شده در حالی که برای اجرای ۱۲۲ کیلومتر قرارداد داریم، افزود : ابلاغ دیرهنگام اعتبارات موجب شده زمان را از دست بدهیم و این در حالی است که اگر اعتبارات به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص یابد می‌توانیم تا ۱۸۰ کیلومتر آسفالت را اجرا کنیم.

وی علت اجرای بخشی از قرارداد روکش آسفالت را محدودیت فصل کاری عنوان کرد و افزود: در حال حاضر کارخانه‌های آسفالت تعطیل بوده و به دلیل شرایط جوی امکان انجام روکش آسفالت نیست.

مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : برای درزگیری ۱۳۰ کیلومتر از محورها قرارداد منعقد شده و تاکنون ۲۵ کیلومتر از آن اجرا شده است.

رحمتی یکی از درخواست‌های مکرر شهروندان را تجدید خط‌کشی محورها عنوان کرد و گفت : از ابتدای سال در هزار و ۵۶۰ کیلومتر راه شریانی رنگ سرد و در ۱۱۰ کیلومتر رنگ گرم اجرا شده است.

وی تصریح کرد: تجدید خط‌کشی محورهای شریانی به عهده راهداری و سایر محورها به عهده استان است و ضروری است در تأمین اعتبار راهداری استان مورد حمایت قرار گیرد.

اردبیل علی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر