کد خبر: 104337 A

استاندار اصفهان تاکید کرد:

با قاطعیت می‌توان گفت که خدمت در حوزه‌های علمیه آثار و برکات معنوی فراوانی به همراه دارد که شاید این اثرات در بخش‌های دیگر وجود نداشته باشد.

ایلنا: ذاکر اصفهانی گفت: خدمت در حوزه‌های علمیه آثار و برکات معنوی فراوانی به همراه دارد، لذا توجه به حوزه‌های علمیه از ضروریات است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، در جلسه‌ای با حضور استاندار اصفهان، معاونین سیاسی، امنیتی، اجتماعی و برنامه ریزی و اشتغال استانداری و مدیران و مسئولین حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، مسائل و مشکلات این حوزه مورد بحثو بررسی قرار گرفت.

استاندار اصفهان در این جلسه که با محوریت توسعه کمی و کیفی حوزه علمیه خواهران برگزار شد، فعالیت‌های صورت گرفته در این خصوص را برشمرد.

وی ضمن اشاره به اعتبارات تخصیص یافته به مساجد، مصلی‌ها، حوزه‌های علمیه و بقاع متبرکه در طول ۴ سال تصدی مدیریت استان اصفهان در دولت دهم، انجام این امور و پرداختن به آن را از ضروریات دانست.

ذاکر اصفهانی تأکید کرد: با قاطعیت می‌توان گفت که خدمت در حوزه‌های علمیه آثار و برکات معنوی فراوانی به همراه دارد که شاید این اثرات در بخش‌های دیگر وجود نداشته باشد.

وی از توجه جدی مدیریت استان در خصوص پرداختن به مسائل و مشکلات حوزه‌های علمیه به‌ویژه بخش خواهران سخن گفت و تصریح کرد: در این بخش لازم است رسیدگی مضاعف وجود داشته باشد.

استاندار اصفهان در ادامه در خصوص نحوه تخصیص اعتبارات فرهنگی به بخش‌های مختلف سخن گفت و ضمن بررسی مسائل و مشکلات حوزه‌های علمیه خواهران، بر تلاش بیشتر جهت ارتقا کمی و کیفی این حوزه‌ها تأکید نمود.

استان اصفهان اشتغال اصفهان حوزه علمیه حوزه های علمیه حوزه های علمیه خواهران دولت دهم مشکلات خدمت فراوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر