کد خبر: 105957 A

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان خبر داد:

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان از تشکیل کمیته جوانان اتاق بازرگانی اصفهان با هدف تربیت نیروی انسانی جوان برای مدیریت واحدهای اقتصادی خبر داد.

ایلنا: عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان از تشکیل کمیته جوانان اتاق بازرگانی اصفهان با هدف تربیت نیروی انسانی جوان برای مدیریت واحدهای اقتصادی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، ابوالقاسم سرتیپی با اشاره به اینکه تشکیل این کمیته را برای اجرای برنامه‌های بلند مدت در اتاق بازرگانی اصفهان مفید ارزیابی کرد و ادامه داد: برگزاری همایش‌های آموزشی و توانمند سازی می‌تواند جوانان را برای مدیریت آینده بنگاه های اقتصادی آماده سازد.

وی تصریح کرد: دنیای امروز دنیای آزمون و خطا نیست، بلکه دنیای استفاده از تجربه سایر کشورهای موفق است.

سرتیپی افزود: اتاق بازرگانی اصفهان در راستای استفاده از الگو‌های دیگر کشور‌ها، خواستار بنچ مارکینگ(الگوبرداری و بومی سازی) از اتاق استانبول است.

وی به تغییر مفهوم سرمایه داری در جامعه اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها با بیان تاثیرات فعالیت یک سرمایه گذار کارآفرین در جامعه می‌تواند نقش بسزایی در تغییر نگاه بخشی از جامعه نسبت به فعالان اقتصادی داشته باشد.

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان خواستار توجه بیشتر رسانه‌ها به مسایل و مشکلات شهرک‌های صنعتی استان شد و گفت: در این شهرک‌ها مسایل متعددی وجود دارد که نیاز است رسانه‌ها بر روی آن تمرکز کنند زیرا رسانه‌ای شدن این مسایل می‌تواند در حل آن بسیار موثر باشد.

اصفهان جامعه رسانه سرمایه سرمایه داری مشکلات نیروی انسانی اتاق جوان استانبول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر