کد خبر: 105967 A

رییس پلیس مرکز استان اصفهان:

رییس پلیس مرکز استان اصفهان گفت: امسال نیز مانند سنوات قبل اجرای طرح تامین نظم و امنیت دانش‌آموزان با قوت بیشتری در دستور کار پلیس استان قرار گرفته است.

ایلنا: رییس پلیس مرکز استان اصفهان گفت: امسال نیز مانند سنوات قبل اجرای طرح تامین نظم و امنیت دانش‌آموزان با قوت بیشتری در دستور کار پلیس استان قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید افزود: امسال نیز طرح تامین نظم و امنیت دانش‌آموزان در مسیرهای تردد آن‌ها به اجرا گذاشته می‌شود که در این طرح با بکارگیری تیم‌های گشت موتوری، خودرویی و پیاده در جلوی مدارس به خصوص مدارس و آموزشگاه‌های دخترانه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه این گشت‌ها در ساعات آغاز و تعطیلی مدارس تقویت خواهند شد ادامه داد: در خواست ما از والدین این است که به فرزندان‌خود آموزش‌های لازم درباره چگونگی رفت و آمد و نحوه برخورد با افراد غریبه در بیرون از منزل را ارائه دهند.

رییس پلیس مرکز استان همچنین از راه‌اندازی گشت‌های رسیدگی سریع به مشکلات و شکایات مدارس خبر داد و گفت: از تمامی مدیران و مسوولان مدارس می‌خواهیم که در صورت بروز هرگونه مشکل انتظامی و امنیتی و هرگونه مزاحمت‌های احتمالی موضوع را سریعا از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده تا این گشت‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی کنند.

وی تعامل انجمن اولیا و مربیان و مدیران مدارس با روسای کلانتری‌ها و پلیس‌های تخصصی وهمچنین انعکاس سریع و به موقع اخبار و اطلاعات لازم به پلیس را در ارتقای امنیت در سطح جامعه موثر دانست.

یار دوستی، با بیان این‌که این طرح تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد، بیان داشت: اجرای این طرح با بکارگرفتن تیم‌های گشت موتوری، خودرویی و پیاده در جلوی مدارس به خصوص مدارس و آموزشگاه‌های دخترانه با تقویت گشت‌ها در ساعات آغاز و تعطیلی مدارس خواهد بود.

استان اصفهان اصفهان تعطیلی مدارس جامعه دانش آموزان دستور کار پلیس شماره تلفن مشکلات نظم و امنیت والدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر