کد خبر: 105994 A

۲۷ شهریور ماه در محور اصفهان - چادگان رخ داد؛

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از واژگونی دو خودروی پراید در شهرستان های اصفهان و چادگان در ۲۷ شهر یور ماه خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۹نفرکشته شدند.

ایلنا: رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از واژگونی دو خودروی پراید در شهرستان‌های اصفهان و چادگان در ۲۷ شهریور ماه خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۹ نفرکشته شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، دکتر آرتنگ با اشاره به اینکه این حادثه ساعت ۷ صبح چهارشنبه ۲۷ شهریورماه در محور اصفهان و چادگان رخ داد افزود: طی تماس تلفنی فردی با اتاق فرمان ۱۱۵ فوریتهای پزشکی شهرستان اصفهان خبر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در محور اصفهان - نائین(روبروی تودشک) به این مرکز اعلام شد که پس از دریافت این خبر سریعا نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

وی ضمن اشاره به وضعیت سرنشینان پراید که یک نفرمصدوم و متأسفانه یک زن ۳۵ساله و پسربچه ۹ساله به دلیل متلاشی شدن جمجمه دردم جان خودرا از دست دادند تصریح کرد: بر اساس این گزارش، یک واحد امدادی از اورژانس پیش‌ بیمارستانی۱۱۵ وهمچنین یک واحد امدادی ازهلال احمردرصحنه حادثه حاضر شدند و ضمن ارائه خدمات اولیه
درمانی شامل اتل بندی و جلوگیری از خونریزی توسط آمبولانس، مصدوم به بیمارستان حشمتیه نائین منتقل شد.

وی تصریح کرد: در همین روز حوالی ساعت ۱۵ نیز طی تماس تلفنی با اتاق فرمان شهرستان چادگان اعلام شد یک دستگاه خودروی سواری پراید در محور جاده علی آباد - چادگان واژگون شده که ۶ نفر سرنشین خودرو مصدوم شده‌اند.

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: پس از اعلام این گزارش دو واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی۱۱۵بر بالین مصدومان حاضر و پس از انجام اقدامات اولیه شامل: آتل بندی، سرم تراپی و جلوگیری از خونریزی توسط تکنسین‌های اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ آن‌ها را به درمانگاه ۱۷شهریور چادگان منتقل نمودند.

اصفهان بیمارستان جاده خودرو دانشگاه علوم پزشکی اثر خودروی پراید واژگونی چادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر