کد خبر: 106016 A

براساس آمار نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مشخص شد:

معاون مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان از رشد ۶۱ درصدی تعداد اعضای شبکه کتابخوانان حرفه‌ای در این استان خبر داد.

ایلنا: سرپرست معاونت مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان از رشد ۶۱ درصدی تعداد اعضای شبکه کتابخوانان حرفه‌ای در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان امیر هلاکویی، با اشاره به آمار منتشر شده از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: به دنبال برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این اداره کل موفق شد در حوزه افزایش اعضای شبکه کتابخوانان حرفه‌ای در شهریور ماه جاری با افزایش ۶۱/۲ درصدی نسبت به اردیبهشت ماه روبرو شود.

وی از پیوستن ۲۹۷۶ عضو جدید در استان اصفهان به این شبکه خبر داد و گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری تعداد ۹۲۶۱ نفر عضو این شبکه بودند که این تعداد به ۱۲۲۴۷ نفر بالغ شده است.

هلاکویی افزود: هم اکنون استان اصفهان به لحاظ تعداد اعضای شبکه کتابخوانان حرفه‌ای در رتبه چهارم در بین دیگر استان‌ها قرار دارد.

رییس اداره امور کتابخانه‌ها افزود: در بین شهرهای استان اصفهان، شهر اصفهان با ۴۱۵۷ نفر در مقام اول و خمینی شهر با ۶۲۲ نفر در رتبه دوم قرار گرفته است.

وی در ادامه در خصوص میزان افزایش تعداد شرکت‌کنندگان در شبکه کتابخوانان حرفه‌ای کشور تصریح کرد: رشد ۶۱/۲ درصدی در این حوزه افق‌های روشنی را در سال ۹۲ پیش روی کتابخانه‌های عمومی استان قرار می‌دهد و ما بر تداوم این روند تلاش خواهیم کرد.

استان اصفهان اصفهان رشد کتابخانه های عمومی کتابخانه های عمومی استان اعضای شبکه حرفه کتابخانه کتابخوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر