کد خبر: 106875 A

با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان؛

مراسم جشن آغاز سال تحصیلی هنرستان هنرهای زیبای دختران در آستانه اول مهرماه و شروع سال تحصیلی ۹۳ - ۹۲ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

ایلنا: حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قطبی در این آیین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بازگشایی عرصه علم، تحقیق و دانش را به هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای اصفهان تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: با مرور بر زندگی گذشتگان پی می‌بریم انسان‌هایی در طول تاریخ مانند ستاره‌های درخشان در کنار خورشید‌ها و ماه‌های معرفت، حضرات معصومین(علیهم السلام) از آن‌ها بهره گرفته و درخشیده‌اند و در تاریخ نقطه‌های پررنگی برجای گذاشته‌اند.

وی افزود: در مسیر کسب دانش و علم سه نوع رفتار وجود دارد: رفتار اول صرفا یادگیری برای توسعه فراگیری خود و کسب موقعیت اجتماعی است، رفتار دوم یادگیری برای آموزش به دیگران است و رفتار سوم دریافت اندوخته‌ها و تجربیات دیگران و پیش بردن دانش به سمتی جلو‌تر از قبل است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خطاب به هنرجویان هنرستان هنرهای زبیا گفت: امیدوارم شما جزء دسته سوم و از تولید گران دانش باشید و در مسیر تعالی و توسعه و پیشرفت دانش حرکت نمایید.

وی ابراز امیدورای کرد هرچه زود‌تر مرکز رشد و توسعه فناوری فرهنگ و هنر ایجاد شود و افزود: ایجاد این مرکز می‌تواند منجر به اتفاقات خوبی در این حوزه شود و باعثپیوند بین هنر با دانش و زندگی خواهد شد.

گفتنی است این مراسم ۳۱ شهریورماه برگزار و از برگزیدگان مسابقات علمی عملی، رتبه‌های بر‌تر کنکور سراسری، جشنواره خوارزمی و برگزیدگان حجاب و نمازگزاران بر‌تر هنرستان با حضور هنر آموزان هنرستان و اولیای هنرجویان در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان تجلیل شد.

استان اصفهان اصفهان توسعه و پیشرفت حجاب دفاع مقدس رشد و توسعه فرهنگی هنری کنکور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر