کد خبر: 107970 A

اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان خبر داد:

رسول زرگرپور استاندار اصفهان در بدو ورود به استان اصفهان با آیت اله طباطبایی نژاد، آیت اله مظاهری و آیت اله ناصری دیدار و گفتگو کرد.

ایلنا: رسول زرگرپور استاندار اصفهان در بدو ورود به استان اصفهان با آیت اله طباطبایی نژاد، آیت اله مظاهری و آیت اله ناصری دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار حضرت آیت اله طباطبایی نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، ضمن تبریک به استاندار اصفهان، برای وی آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، آیت اله طباطبایی نژاد با تاکید بر تعامل و همفکری بین همه ی گروه های جامعه، از استاندار جدید اصفهان خواست از ظرفیت های نخبگان استان در پیشبرد امور استفاده نماید.

آیت‌اله حسین مظاهری نیز پذیرش مسوولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران را امری بسیار خطیر برشمرد و افزود: اگر مسوولان با نیت خالص و برای رضای خدا، تمام توان خود را در خدمت صادقانه به مردم و در راستای سربلندی اسلام و نظام اسلامی به کار گیرند، علاوه بر برخورداری از ثواب اخروی، امداد الهی را در پیشبرد اهداف خویش خواهند دید.

وی با بیان اینکه یکی از ضروریات اولیه در کار، انتخاب همکارانی متدین، متخصص و عاقل است، افزود: مدیران بدون تنش و اختلاف و با دلسوزی و کاردانی، صرفا به فعالیت و تلاش مداوم برای بهبود اوضاع و به ویژه رفع معضلات معیشتی مردم بپردازند.

آیت‌الله مظاهری مساله آب و خشکی زاینده‌رود، را از اساسی‌ترین مشکل استان برشمرد و افزود: اولویت قرار دادن حل این معضل و برنامه‌ریزی و اقدام مدبرانه برای آن، یک انتظار عمومی و به حق است.

وی حل مشکل آب اصفهان را نیازمند مدیریت صحیح، جامع و البته مدیریت واحد و قاطع است خواند و افزود: اگر در این زمینه، حسن مدیریت و تدبیر لازم به کار گرفته شود و از مصرف آب در موارد غیر مجاز جلوگیری به عمل آید، به فضل الهی این مشکل حل خواهد شد.

رسول زرگرپور در این دیدار ضمن ابراز خشنودی از دیدار با این علما از آنان خواست که همواره از دعای خیرآنان برخوردار شود.

استان اصفهان اصفهان امام جمعه جامعه روابط عمومی نخبگان نظام اسلامی نظام جمهوری اسلامی ایران نماینده ولی فقیه ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر