کد خبر: 109310 A

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان تاکید کرد:

دانشجویان علمی کاربردی حلقه پیوند بین یافته های علمی و نیازهای جامعه هستند.

ایلنا:، حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی در جشن آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه علمی کاربردی واحد فرهنگ و هنر شماره یک گفت: دانشجوی موفق کسی است که پیش از این که هدفش کسب درجه علمی باشد به فکر کاربست درجه علمی خود در جامعه باشد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، وی افزود: امروزه دراستان اصفهان ظرفیت ها و همچنین بستر های لازم برای کاربرد دانش وجود دارد، امیدوارم دانش آموختگان مجموعه علمی کاربردی بتوانند یافته های علمی خود را در عرصه عملیات میدانی به کاربندد و این یکی از اصلی ترین اهداف این دانشگاه است.

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: بسیاری از کارهای فرهنگی بریافته های تجربی و شهودی استوار است که لازم است تدریجا این امور بر پایه دانش و مهارت های علمی انباشته شده استوار شود.

وی با اشاره به این که دانشگاه علمی کاربردی واحد فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان از نظر کمی و کیفی از واحد های نمونه استان اصفهان است خاطر نشان کرد: امیدوارم با حضور و تلاش کادر آموزش و دانشجویان این دانشگاه همیشه نمونه باشد و مرزهای دانش را بشکافد و نیاز های کاربردی جامعه با توان و تجربه کسب شده در این دانشگاه بر طرف شود.

گفتنی است جشن آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه علمی کاربردی واحد فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان با حضور جمعی از مسوولان، کادر آموزشی و دانشجویان این هنرستان برگزار شد.

استان اصفهان اصفهان جامعه فرهنگ و هنر دانش علمی دانشگاه کاربردی بستر کاربرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر