کد خبر: 109415 A

گروه موسیقی آوند درمجتمع فرهنگی و هنری استاد فرشچیان طی روزهای ۱۲ و ۱۳ مهرماه نخستین کنسرت خود را برگزارمی کند.

ایلنا: گروه موسیقی آوند درمجتمع فرهنگی و هنری استاد فرشچیان طی روزهای ۱۲ و ۱۳ مهرماه نخستین کنسرت خود را برگزارمی کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سرپرست گروه موسیقی آوند با اعلام این خبرافزود: این کنسرت در واقع جشن تولد گروه آوند است و بنا داریم تا پایان سال چندین کنسرت دیگر را درشهرهای مختلف ایران برگزار کنیم تا گروهی منسجم و هدفدار را تشکیل داده باشیم.

سلیمان عصارزاده با اظهارگلایه مندی از عدم انسجام گروههای موسیقی دراصفهان گفت: اینکه گروههای موسیقی اصفهانی بعد از یکی دو برنامه منحل می شوند و کاری غیرحرفه ایی است و باید گروهها به سمتی بروند که کمتر شاهد این اتفاق درعرصه موسیقی اصفهان باشیم. در حالیکه ظرفیت مخاطبان و امکانات این شهر می طلبد گروههای بسیار بیشتری در کنار هم با انسجام رقابت کنند و اصفهان را در این وادی بهع جایگاه اصلی برسانیم.

وی درادامه اضافه کرد: درگروه موسیقی آوند از همان ابتدا تلاش بر این بوده تا همه دوستان باورکار تیمی را سرلوحه کارشان قرار بدهند و از ظرفیت های مغفول مانده این شهر در وادی موسیقی استفاده کنند.

سرپرست گروه موسیقی آوند درخصوص محتوای این برنامه بیان داشت: در این کنسرت برخی تصنیف های مطرح و شاخص استاد شجریان بازخوانی می شود که سپیده، یاد ایام و دلشدگان برخی از آنها هستند.

گفتنی است دراین برنامه محمد صادق عندلیب خواننده، فرامرزکلانتری نوازنده تار، محمد رضا عظیمی نوازنده بم تار، عبدالله فاتحی نوازنده تنبک، سامان صالحی نوازنده عود، مهدی شریعت نوازنده کمانچه هستند و فرامرزکلانتری سرپرست گروه است.

لازم به ذکراست کنسرت گروه موسیقی آوند درمجتمع فرهنگی و هنری استاد فرشچیان طی روزهای ۱۲ و ۱۳ مهرماه برگزارمی شود.

اصفهان ایران تولد رقابت شاخص فرهنگی و هنری موسیقی کنسرت فرشچیان آوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر