کد خبر: 109417 A

ایلنا: با امید دستیابی به هدف ارتقاء سطح هنر و با همراهی هنرمندان عکاس و سازمان های فرهنگی هنری دومین جشنواره سراسری عکس بسیج برگزار می شود.

ایلنا: با امید دستیابی به هدف ارتقاء سطح هنر و با همراهی هنرمندان عکاس و سازمان های فرهنگی هنری دومین جشنواره سراسری عکس بسیج برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، دبیر دومین جشنواره عکس بسیج با اعلام این خبر گفت: این جشنواره بمنظور ایجاد بسترمناسب برای بروز خلاقیت های هنری – هنرمندان و تلاش برای معرفی ارزش ها و آرمانهای اسلامی برگزار می شود.

مهدی سرتاج با اشاره به ضرورت برگزاری چنین جشنواره ای ادامه داد: دراین جشنواره با ایجاد ارتباط میان هنرمندان عکاس وکشف استعدادهای جوانان و معرفی آنان به جامعه هنری می توان انسجامی در بین هنرمندان عکاس ایجاد کنیم که منجر به ارتقاء سطح هنر در میان هنرمندان عکاس می شود.

وی موضوع این جشنواره را در دو بخش و بدین شرح اعلام کرد: بخش اول شامل فعالیت های فردی و اجتماعی بسیج و بسیجیان با مضامین فعالیت های اجتماعی، خدمت رسانی، اردوهای سازندگی، تولید هدفمند، سازندگی معنوی، تعلیم و تربیت، ایثار و مقاومت وبخش دوم مربوط به زندگی ایرانی اسلامی است.

دبیردومین جشنواره عکس بسیج افزود: این بخش نیزشامل مضامین آئینی عبادی، جشن، عزاداری ها، آداب و رسوم، اقوام و حماسه، اقوام و تولید، بازی های محلی و… است.

گفتنی است آخرین مهلت ارسال آثار ۱۰مهر و آئین اختتامیه ۳۰ مهر است.

لازم به ذکراست ثبت نام درجشنواره بصورت اینترنتی و از طریق سایت torfehhomar. ir می باشد و عکاسان بایستی با همراه داشتن مشخصات فردی – عکس ۴*۳ با حجم ۷۰ کیلوبایت بر روی CD - عکس با ظرفیت حداقل ۲ مگابایت و حداکثر ۳ مگابایت و اطلاعات عکس شامل نام عکس - محل عکسبرداری و زمان عکسبرداری به این سایت مراجعه نمایند.

آداب و رسوم اصفهان بازی بسیج تعلیم و تربیت جامعه خدمت رسانی خلاقیت فرهنگی هنری هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر