کد خبر: 109463 A

رئیس شورا اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد:

موضع گیری ها و خط مشی ریاست جمهوری کشورمان بر اساس سیاستهای کلی نظام و مقام معظم رهبری، باعثعزت و سربلندی اسلام، نظام اسلامی و کشورمان می شود.

ایلنا: رئیس شورا اسلامی شهر اصفهان گفت: موضع گیری‌ها و خط مشی ریاست جمهوری کشورمان بر اساس سیاستهای کلی نظام و مقام معظم رهبری، باعثعزت و سربلندی اسلام، نظام اسلامی و کشورمان می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، رضا امینی با اشاره به اهمیت و جایگاه شورای اسلامی کلانشهر اصفهان در کشور بر لزوم وحدت، همدلی و هم افزایی اعضای این شورا در جهت توسعه، پیشرفت و تعالی این شهر را مورد تاکید کرد.

وی با بیان اینکه اهمیت و جایگاه شورای اسلامی کلانشهر اصفهان بسیار حائز اهمیت است بیان داشت: وحدت، همدلی و هم افزایی اعضای این شورا باید در جهت توسعه، پیشرفت و تعالی این شهرمورد تاکید قرار گیرد و این مهم باید در اولویت برنامه‌های شورای اسلامی شهر قرار گیرد.

وی به انتخاب اعضای کمیسیونهای تخصصی شورای اسلامی شهر اصفهان اشاره و این انتخاب را بر اساس تخصص آنان بیان کرد و از اعضای کمیسیونهای شورای اسلامی شهر خواست برای پویایی و فعال‌تر شدن این کمیسیون‌ها از هیچ تلاشی دریغ ننمایند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان همچنین با گرامیداشت سالگرد شهادت سرداران اسلام فلاحی، فکوری، کلاهدوز، نامجو و جهان آراء و یاد و خاطره آنان، از خدمات این شهیدان به اسلام و انقلاب تجلیل کرد.

وی با اشاره به هفتم مهرماه روز آتش­نشانی و ایمنی، از تلاش‌ها و خدمات شبانه روزی آتش­نشانان سخت کوش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در جهت حفاظت از جان و اموال شهروندان قدردانی کرد.

امینی در پایان روز بزرگداشت مولانا جلال­الدین بلخی(مولوی) شاعر شهیر و برجسته را گرامیداشت.

گفتنی است به دلیل اهمیت بخشهای ورزشی، گردشگری و بهداشت و سلامت و لزوم توسعه آن‌ها در کلان شهر اصفهان، شورای اسلامی شهر اصفهان در دوره چهارم، علاوه بر ارتقاء کمیسیونهای تخصصی این شورا، کمیسیون بهداشت و سلامت را نیزبه این کمیسیون‌ها اضافه شده که به این ترتیب تعداد کمیسیونهای تخصصی شورای اسلامی شهر اصفهان به ۵ کمیسیون افزایش یافته است.

آتش نشانی اصفهان ریاست جمهوری سلامت شورای اسلامی شورای اسلامی شهر کلان شهر مقام معظم رهبری نظام اسلامی اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر