کد خبر: 109549 A

کارشناس منابع اداره کل کتابخانه های استان اصفهان خبر داد:

نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای کتابخانه های مرکزی تحت پوشش، از هر کتاب کودک ۲۰ نسخه و از کتب با موضوعات دیگر ۸ نسخه خریداری می نماید.

ایلنا: نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای کتابخانه های مرکزی تحت پوشش، از هر کتاب کودک ۲۰ نسخه و از کتب با موضوعات دیگر ۸ نسخه خریداری می نماید.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان، کارشناس منابع نهاد کتابخانه های اصفهان از خرید کتاب در تعداد محدود برای ارسال به کتابخانه های مرکزی کشور خبر داد.

علیرضا مکاریان پورگفت: نهاد کتابخانه ها برای کتابخانه های مرکزی تحت پوشش، از هر کتاب کودک ۲۰ نسخه و از کتب با موضوعات دیگر ۸ نسخه خریداری می نماید.

وی افزود: کتب علمی باید و منحصرا چاپ ۵ سال اخیر باشند(از سال ۸۷) و کتب کمک آموزشی تنها چاپ سالهای ۹۱ و ۹۲ قابل قبول است.

مکاریان پوربیان داشت: ناشران استان اصفهان باید جهت معرفی کتب خود، لیست آن ها را بر اساس فرمتی که در وبگاه اداره کل کتابخانه های استان اصفهان آمده است، در قالب فایل اکسل به همراه عکس جلد در یک سی دی به این اداره کل ارائه نمایند. ناشران علاقمند می توانند برای اطلاعات بیشتر به این وبگاه به آدرس http: / / isfahan. ir مراجعه نمایند.

استان اصفهان اصفهان پوشش کتابخانه های عمومی نسخه ناشران مرکزی کتابخانه کتب خریداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر