کد خبر: 111851 A

مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان در نخستین روز از میزبانی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک در بخش‌های مختلفی میزبان آثار ارائه شده در این جشنواره است.

ایلنا: مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان در نخستین روز از میزبانی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک در بخشهای مختلفی میزبان آثار ارائه شده در این جشنواره است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مدیر مجتمع فرشچیان با اعلام این خبر گفت: مجتمع استاد فرشچیان در اولین روز با اکران فیلمهایی از ژاپن، چک، ایران، تونس، اندونزی، عراق و سنگاپور روزی بین المللی را آغاز کرد.

حمید کشاورزراد ادامه داد: طبق جدول زمان‌بندی و ارائه شده امروز فیلم‌های چهارخوش شانس درخدمت پادشاه، اوشین، چشم به راه، کفش‌های من، دینو و دوستدار مسی در بغداد از دیگر کشور‌ها و فیلم‌های جنگ کودکانه، عملیات مهد کودک و تابستان طولانی از ایران درمجموعه استاد فرشچیان به نمایش در خواهند آمد.

وی استقبال از این آثار را درروز نخست مناسب دانست و سطح کیفی آثار را به نسبت سالهای گذشته با ارتقا محسوسی ارزیابی کرد.

کشاورزراد همچنین اظهار داشت: میزبانی هر دوره ازجشنواره می‌تواند درسی برای دوره‌های بعد جشنواره باشد و به همین دلیل بعد از چندین سال میزبانی و میهمانی جشنواره فیلم کودک و نوجوان دراصفهان فرهنگ برگزاری جشنواره هم درمیان مدیران و هم در میان مردم بخوبی بالا رفته و شاهد فعال‌تر شدن هنرمندان و رسانه‌های اصفهان بیش از سال‌های گذشته هستیم.

اصفهان جشنواره بین المللی فیلم جشنواره فیلم جنگ چک رسانه ژاپن فرهنگی هنری کفش کودک و نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر