کد خبر: 113217 A

با دریافت لو ح و تندیس ویژه از معاون اول رئیس جمهور؛

در مراسم روز جهانی استاندارد، ‌ ذوب آهن اصفهان به عنوان واحدنمونه کشوری از سوی سازمان ملی استاندارد معرفی و لوح و تندیس ویژه توسط معاون اول رئیس جمهور به مدیرعامل این شرکت اهدا شد.

ایلنا: ذوب آهن اصفهان با تولید مقاطع ساختمانی بسیار مرغوب موفق شد به لحاظ کیفیت محصولات در صدر صنایع کشور قرار گیرد. این شرکت همچنین در بخش آزمایشگاه مرکزی نیز عنوان واحد نمونه در سطح کشور را به‌دست آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: ذوب آهن اصفهان که با قدمت‌ترین صنعت فولادی کشور است، همواره به دنبال ابتکارات و نوآوری در جهت افزایش کیفیت محصولات خود است.

نظام الدین برزگری افزود: بویژه در سال‌های اخیر شاهد موفقیت‌های ارزشمند ذوب آهن جهت ارتقاء کیفیت محصولات بوده‌ایم که منجر به دریافت دو لوح واحد نمونه کشوری شد. این موفقیت بزرگ را به مدیریت و کارکنان مجتمع عظیم صنعتی ذوب آهن تبریک عرض می‌کنم.

سعد محمدی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز، ‌دانش و تخصص به همراه همت و تلاش کارکنان را عامل موفقیت این کشور در کسب عنوان واحد نمونه کشوری در امر کیفیت دانست و گفت: عشق به تولید فنی و ارائه محصولات با کیفیت در تلاشگران ذوب آهن موج می‌زند به همین دلیل این شرکت طی دهه‌های گذشته به عنوان یک تولید کنند پیشرو و اثر گذار در صنعت کشور شناخته شده است.

وی با اشاره به کیفیت بی‌نظیر محصولات ذوب آهن اصفهان که امکان صادرات به کشورهای مختلف را برای این شرکت بهمراه داشته گفت: در بازار بورس نیز همانطور که همه فعالان این عرصه شاهد هستند، ‌محصولات ذوب آهن به عنوان مطرح‌ترین برند، ‌ صف اول خریداران را به خود اختصاص می‌دهد.

مدیرعامل ذوب آهن از به‌کارگیری سیستم‌های نوین در بخش نورد ذوب آهن جهت تولید محصولات کیفی مطابق با استانداردهای روز جهانی خبر داد و گفت: امیدوارم با افزایش کیفیت محصولات فولادی در کشور بتوانیم مانع واردات این محصولات شویم.

اردشیرسعد محمدی؛ به برنامه ذوب آهن برای تولید ریل نیز اشاره کرد و گفت: این مجتمع عظیم صنعتی ایجاد تنوع درمحصولات و ارتقاء کیفیت آن‌ها را در اولویت کاری خود قرار داده است.

مراسم روز جهانی استاندارد با شعار «استانداردهای بین المللی - تضمین کننده تغییر مثبت» با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنایع و معادن و جمعی از مدیران و مسئولین صنایع و سازمان‌های اقتصادی کشور۲۲ مهر ماه در سالن همایش‌های صدا وسیما برگزار شد و واحد‌های تولیدی بر‌تر کشور در امر کیفیت و رعایت استاندارد‌ها معرفی شدند.

استاندارد اصفهان ایران ذوب آهن سالن همایش صنایع و معادن صنعت عشق معاون اول رئیس جمهور واردات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر