کد خبر: 115504 A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از راه اندازی صدای مشاوره انتظامی به منظور پاسخگویی به سوالات و ابهامات مردم در حوزه های تخصصی پلیس در مرکز مشاوره این معاونت خبر داد.

ایلنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از راه اندازی صدای مشاوره انتظامی به منظور پاسخگویی به سوالات و ابهامات مردم در حوزه های تخصصی پلیس در مرکز مشاوره این معاونت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «جهانگیر کریمی» گفت: مدتی بود که شهروندان برای طرح سوالات و ابهامات خود در حوزه‌های تخصصی پلیس با مشکل مواجه بودند و بیشتر مواقع با شماره تلفن مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ تماس گرفته و از این سامانه راهنمایی می‌خواستند که این گونه تماس‌ها باعثگرفتن وقت اپراتوران و تاخیر در رسیدگی به تماس‌های فوریتی می‌شد.

وی افزود: به همین منظور با همکاری تمامی یگان‌های تخصصی فرماندهی انتظامی استان بخش ویژه‌ای برای مشاوره و راهنمایی شهروندان گرامی در مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی با عنوان صدای مشاوره انتظامی راه اندازی شد که می‌تواند گام بزرگی در پاسخگویی به نیاز شهروندان باشد.

این مقام مسئول عنوان داشت: شهروندان عزیز از این پس می‌توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۲۱۸۳۰۳۰ سوالات و ابهامات خود در حوزه‌های مختلف ترافیکی، اماکن عمومی، گذرنامه، وظیفه عمومی، آگاهی، جرایم سایبری و… با کار‌شناس مربوطه این مرکز در میان گذاشته و پاسخ‌ها و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.

سرهنگ کریمی، صدای مشاوره انتظامی را یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌های دریافت پاسخ و راهنمایی در خصوص سوالات و ابهامات بخش‌های انتظامی عنوان کرد و افزود: از شهروندان گرامی می‌خواهیم از این پس و برای دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره تلفن مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس نگیرند و اجازه دهند این سامانه به تماس‌های فوریتی و عملیاتی رسیدگی نماید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از مشاوره حقوقی رایگان با حضور یک وکیل پایه یک سه روز در هفته و حضور روانپزشک در یکی از روزهای هفته و ویزیت بیماران با تخفیف ویژه در مرکز مشاوره آرامش این معاونت خبر داد و گفت: شهروندان می‌توانند برای استفاده از خدمات مضاعف این مرکز با شماره مذکور تماس گرفته و یا به صورت حضوری به نشانی معاونت واقع در میدان امام خمینی(ره)، بالا‌تر از مسجد شیخ لطف اله مراجعه کنند.

اصفهان امام خمینی شماره تلفن فرماندهی انتظامی استان مرکز فوریت های پلیسی مسجد معاون راه مشاوره انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر