کد خبر: 115562 A

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تاکید کرد:

تولیدکننده باید مالیات بر ارزش افزوده را در زمان فروش به دولت بدهد در حالی که خریدار، مبلغ خرید را ماه‌ها بعد پرداخت می‌کند.

ایلنا: تولیدکننده باید مالیات بر ارزش افزوده را در زمان فروش به دولت بدهد در حالی که خریدار، مبلغ خرید را ماه‌ها بعد پرداخت می‌کند. رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با اظهار گلایه از این موضوع گفت: طرح‌های توسعه واحدهای تولیدی با مشکلاتی مانند فراهم کردن زیرساخت‌ها مواجه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان؛ سیدعبدالوهاب سهل آبادی در نشست اعضای خانه صنعت، معدن و تجارت استان با عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، افزود: برای واحدهای تولیدی در گرفتن مجوز بروکراسی اداری وجود دارد.

وی با اشاره به پاره‌ای از مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی گفت: قبض‌های برق بدون اطلاع صنعتگران افزایش یافته است و در حالی که طبق قانون شرکت شهرک‌ها نهاد مسوول تامین زیرساخت‌ها برای صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی است و به ما گفته می‌شود باید پست برق را خودتان بسازید.

وی با بیان اینکه بهره بانکی بیداد می‌کند، اظهار کرد: تولیدکننده باید مالیات بر ارزش افزوده را در زمان فروش به دولت بدهد در حالی که خریدار، مبلغ خرید را ماه‌ها بعد پرداخت می‌کند.

وی همچنین با اشاره به مشلات کارگری عنوان کرد: کارگران ما در پرداخت هزینه درمان بیماری‌ها به خصوص در حوزه دهان و دندان با مشکل مواجهند.

سهل آبادی تصریح کرد: بودجه طرح صیانت از تولید از اصفهان بدون استفاده برگردانده شد، در حالی که بعضی استان‌ها تا چند برابر بودجه تعیین شده را جذب کردند.

استان اصفهان اصفهان برق بودجه درمان بیماری دولت صنعت معدن و تجارت قانون مالیات بر ارزش افزوده نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر