کد خبر: 115976 A

معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه خبر داد:

روند سودآوری شرکت فولاد مبارکه در سال۹۰؛ ۳۸۳ ریال، سال ۹۱؛ ۷۷۷ ریال و در سال ۹۲ با سرمایه جدید شرکت ۸۰۴ ریال برآورد می شود.

ایلنا: معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه از تعدیل مثبت ۱۷درصدی سود در شرکت خبر داد گفت: پیش بینی درآمد هر سهم توسط شرکت فولاد مبارکه ۶۸۵ ریال بود که در گزارش جدید این شرکت با اعلام تعدیل مثبت ۱۷ درصدی، سود پیش بینی به مبلغ ۸۰۴ ریال افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، امیرحسین نادری اظهار داشت: گزارش پیش بینی عملکرد مالی سال ۱۳۹۲ بر اساس عملکرد ۶ ماهه شرکت فولاد مبارکه در ۲۸ مهرماه در بورس اعلام شد.

وی افزود: براساس عملکرد واقعی ۶ ماهه، شرکت توانسته است میزان ۶۱ درصد سود را به میزان ۴۹۲ ریال از سود سال جاری در دوره شش ماهه اول محقق نماید که این میزان افزایش سود به دلیل کاهش هزینه‌های عملیاتی از طریق بهره برداری از مدول‌های احیاء شهید خرازی و سبا به میزان ۲،۰۵۰ میلیارد ریال و همچنین مدیریت هزینه‌های شرکت و تلاش بی‌وقفه کلیه کارکنان شرکت است.

وی تصریح نمود: روند سودآوری شرکت فولاد مبارکه در سال۹۰؛ ۳۸۳ ریال، سال ۹۱؛ ۷۷۷ ریال و در سال ۹۲ با سرمایه جدید شرکت ۸۰۴ ریال برآورد می‌شود.

وی ادامه داد: سود تلفیقی هرسهم نیز نسبت به گزارش قبلی با ۲۵ درصد رشد از۷۴۵ ریال به ۹۲۹ ریال برآورد گردیده است و سهم عمده آن مربوط به شرکت فولاد هرمزگان جنوب می‌باشد که با تلاش کارکنان شرکت فولاد هرمزگان سود خالص آن از ۸۳۱،۷۶۲ میلیون ریال به ۴،۰۳۹، ۹۲۲ میلیون ریال افزایش یافته است.

اصفهان درآمد رشد سرمایه شرکت فولاد کاهش هزینه معاون مبارکه هرمزگان سود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر