کد خبر: 116068 A

آبان ماه امسال در کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان انجام می‌شود:

اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان در راستای ارتقاء مطالعه مفید و ترویج کتابخوانی با در نظر داشتن مناسبت‌های آبان ماه اقدام به برگزاری ۲۱ مسابقه آنلاین کتابخوانی ویژه عموم مخاطبین و کتابداران و ۸ مسابقه مکتوب ویژه دانشجویان؛ طلاب، کودکان، دانش‌آموزان، اصناف، زندانیان و مددجویان نموده است.

ایلنا: مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با علام این مطلب از برگزاری ۲۱ مسابقه کتابخوانی آنلاین و ۸ مسابقه فرهنگی مکتوب در آبان ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان؛ غلامرضا یاوری گفت: در راستای ارتقای فرهنگ مطالعه مفید در استان، ترویج کتابخوانی در بین عموم مردم و اقشار خاص، معرفی کتب مفید و جذب عموم مردم به کتابخانه‌های عمومی این مسابقات برگزار خواهد شد.

وی افزود: درراستای ارتقاء مطالعه مفید و ترویج کتابخوانی با در نظر داشتن مناسبت‌های آبان ماه اقدام به برگزاری ۲۱ مسابقه آنلاین کتابخوانی ویژه عموم مخاطبین و کتابداران و ۸ مسابقه مکتوب ویژه دانشجویان و طلاب، کودکان، دانش‌آموزان، اصناف، زندانیان و مددجویان شده است.

یاوری ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات آنلاین می‌توانند با مراجعه به وب سایت www. booki. ir در این مسابقات شرکت نمایند.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی تصریح کرد: کتابهای قرآن و امام حسین، جامعه علوی در نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، کربلا؛ مبارزه با پوچی‌ها، فرهنگ عاشورا، نگاهی قرآنی به دوست و دشمن، حدیثغدیر سند گویای ولایت، مشروعیّت سقیفه، زندگی موفق رازهای خوب زیستن، همسفران، فتح خون(روایت محرم)، سیمای مدیر موفق، نیمه منابع مسابقات آنلاین عبارتند از مسابقات آنلاین(ویژه عموم مردم)، کوثر قرآن، سیری در نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، زهرا(ع) بر‌ترین بانوی جهان، من و کتاب، خاک‌های نرم کوشک، زندگیپنهان آمریکا، خدمات متقابل اسلام و ایران، آن سوی آفتاب، همسرداری، جریان‌ها و سازمان‌های مذهبی و سیاسی، مبانی نظری غرب مدرن، رای رای پهلوی است و جشن منابع مسابقات کتابخوانی آنلاین هستند که با توجه به مناسبتهای این ماه بویژه ماه محرم انتخاب شده است.

یاوری همچنین از برگزاری مسابقه روزنامه کتاب برای دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان خبر داد و افزود: این مسابقات بصورت مکتوب و از کتابهای حکایت پای دار، رای رای پهلوی است، همه چیز درباره جنگ و نخل‌ها قد می‌کشند برگزار می‌شود.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی اصفهان با اشاره به اینکه مسابقه نقاشی ویژه کودکان در کتابخانه‌های عمومی استان برپا می‌شود گفت: مسابقه مقاله نویسی ویژه طلاب و دانشجویان و فرهنگیان، مسابقه خلاصه نویسی کتاب ویژه اصناف و مددجویان و زندانیان و مسابقه بزرگ انتفاضه ویژه عموم مخاطبین از دیگر مسابقات مکتوب این دوره است.

یاوری ادامه داد: زمان برگزاری مسابقات آنلاین تا پایان آبان ماه و از طریق سایت www. booki. ir می‌باشد و مهلت ارسال آثار مکتوب تا بیستم اردیبهشت‌ماه خواهد بود.

وی تصریح کرد: منابع مسابقات در تمامی کتابخانه‌های استان موجود است و علاقه مندان شرکت در مسابقات می‌توانند جهت دریافت فرم مسابقات مکتوب و نقاشی و آگاهی از نحوه ارسال مقالات به کتابخانه‌های عمومی استان مراجعه نمایند.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی اصفهان در پایان گفت: به برندگان مسابقات آنلاین و مکتوب مبلغ ۴۰۰ هزار ریال کارت هدیه اهداء خواهد شد.

اصفهان خاک دانش آموزان عاشورا کتابخانه های عمومی کتابخانه های عمومی استان کربلا کودکان نقاشی اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر