کد خبر: 117567 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان خبر داد:

امسال ۲۶ نفر از استان اصفهان در مسابقات ملی مهارت شرکت داشتند که نتیجه آن ۵ مدال طلا، ۵ مدال نقره، ۳ مدال برنز و ۹ دیپلم افتخار برای رقابت کنندگان اصفهانی در این مسابقات بود که در پایان اصفهان رتبه اول مسابقات را از نظر امتیاز مدال در کشور کسب کرد.

ایلنا: مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان، با بیان اینکه تعداد ۲۱ نفر مرد و ۵ نفر زن از اصفهان در مسابقات ملی مهارت شرکت داشتند افزود: از لحاظ امتیاز مدال، تیم اصفهان رتبه اول کشور را به‌دست آورده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، جلالی با اشاره به برگزاری مسابقات ملی مهارت در استان البرز و مرکز تربیت مربی اظهار داشت: ۲۶ نفر از استان اصفهان در این مسابقات شرکت داشتند که نتیجه آن ۵ مدال طلا، ۵ مدال نقره، ۳ مدال برنز و ۹ دیپلم افتخار برای رقابت کنندگان اصفهانی در این مسابقات بود.
وی ادامه داد: شرکت‌کنندگان اصفهانی در این مسابقات پنج مدال طلا در رشته‌های تأسیسات الکتریکی – آشپزی – آجر چینی – لوله کشی و گرمایشی – فناوری مد، سه مدال نقره در رشته‌های تراش CNC – ساخت و تولید تیمی سه نفره – کابینت سازی و سه مدال برنز در رشته‌های الکترونیک – طراحی وب – قنادی و شیرینی پزی به‌دست آوردند.
جلالی بیان داشت: در رشته‌های تبرید و تهویه – فناوری طراحی گرافیک – طراحی فضای سبز – مکاترونیک – کاشی کاری دیوار و کف – کنترل صنعتی – جوشکاری نیز رقابت کنندگان اصفهان صاحب دیپلم افتخار شدند.

استان اصفهان استان البرز اصفهان دیپلم رقابت فضای سبز فناوری فنی و حرفه ای گرافیک مدال طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر