کد خبر: 118579 A

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان تاکید کرد:

با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و روسای شهرستان‌ها جلسه بررسی وضعیت شاخص‌ها و میزان تحقق برنامه‌های اجرایی شرکت مخابرات استان اصفهان در شش ماهه نخست سال ۹۲ برگزار شد.

ایلنا: با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و روسای شهرستان‌ها جلسه بررسی وضعیت شاخص‌ها و میزان تحقق برنامه‌های اجرایی شرکت مخابرات استان اصفهان در شش ماهه نخست سال ۹۲ برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مدیر عامل شرکت مخابرات استان اصفهان هدف از برگزاری این جلسه را ارزیابی و بررسی عملکرد ۶ ماهه در حوزه‌های مختلف عنوان کرد و گفت: در برخی شاخص‌ها ضعیف و دور از انتظار ظاهر شده‌ایم ولی با توجه به اینکه اصفهان ۱۰ درصد از ظرفیت مخابراتی کشور را تشکیل می‌دهد باید کار جهادی و گسترده تری انجام دهیم.
حسین کشایی با بیان اینکه به‌زودی شورای مشاورین شرکت تشکیل خواهد شد ادامه داد: روسای شهرستان‌ها پیشنهادات، انتقادات و مطالب خود را جهت انعکاس به روسای ادارات شهر ستان‌ها و روسای حوزه‌های ستادی نیز به مدیر دفتر مدیر عامل انتقال دهند.
وی افزود: مخابرات یک سازمان اجتماعی است اما این موضوع در جامعه بازتاب مطلوب ندارد که برای تحقق این امر باید ضمن رصد فعالیت‌هایمان به اجرای برنامه‌های فرهنگی نیزبپردازیم که مدیریت شرکت مخابرات استان نیز در این راستا از هیچگونه حمایتی دریغ نخواهد کرد.
گفتنی است در این جلسه معاونین و مدیران بخشهای مختلف به ارزیابی شاخص‌ها در حوزه‌های مختلف پرداخته و شهرستان‌های بر‌تر و ضعیف معرفی شدند. روسای شهرستان‌ها نیز در این جلسه نقطه نظرات و دیدگاههای خود را مطرح کردند.

اجرای برنامه های فرهنگی استان اصفهان اصفهان جامعه شاخص شرکت مخابرات مخابرات مدیر عامل شرکت هیئت مدیره روسای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر