کد خبر: 118754 A

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تاکید کرد:

در ۶ ماهه اول سال جاری نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در ۶۰۸ جلسه هیات تشخیص مالیاتی شرکت کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵۰ مورد بیشتر شده است.

ایلنا: در ۶ ماهه اول سال جاری نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در ۶۰۸ جلسه هیات تشخیص مالیاتی شرکت کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵۰ مورد بیشتر شده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا ازاصفهان، رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با اشاره به اینکه اولین رسالت کارفرمایان ایجاد اشتغال است، گفت: در کشور ۳و نیم میلیون بیکار و ۵ و نیم میلیون دانشجو داریم که باید برای آن‌ها فرصت‌های شغلی ایجاد شود.
سیدعبدالوهاب سهل آبادی در نشست مدیران و معاونان اداره کل مالیاتی استان، سازمان تامین اجتماعی استان و دادگستری کل استان اصفهان که با اعضای کمیسیون پشتیبانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزارشد اظهار داشت: بایستی کارگروه تخصصی اصلاح قوانین و مقررات در اصفهان تشکیل شود واولین جلسه آن به اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم با حضور جمعی از قضات دادگستری، نمایندگان اداره کل امور مالیاتی و بخش خصوصی اختصاص یابد.
وی با یادآوری اینکه هیات‌های تشخیص و حل اختلاف مالیاتی مستقل هستند گفت: چنین جلساتی برای هماهنگی سه گروه شرکت کننده درهیات‌ها یعنی قضات دادگستری، نمایندگان اداره کل مالیاتی و مودیان مالیاتی است.
وی بابیان اینکه نمایندگان بخش خصوصی در این هیات‌ها قصد تضییع حق دولت را ندارند افزود: اگر مشکل تامین مکان برای برگزاری این هیات‌ها وجود دارد، اتاق بازرگانی اصفهان آمادگی دارد که برای فراهم کردن این مکان با اداره کل مالیاتی همکاری کند.
رییس کمیسیون پشتیبانی اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی اصفهان با بیان اینکه اتاق بازرگانی باید بحثآموزش و مشاوره اعضا برای آشنایی کامل آن‌ها با قوانین مالیاتی را دنبال کند تا این مسئله موجب بروز مشکل در دفا‌تر مالیاتی تولیدکنندگان و تجار نشود، بیان داشت: بعضی از اختلافات از قوانین موجود ناشی می‌شود که باید بخش خصوصی جلساتی را با نمایندگان مجلس برگزار کند و این قوانین را به اطلاع آن‌ها برساند.

اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان اصفهان اصفهان ایجاد اشتغال بخش خصوصی دانشجو دولت صنعت معدن و تجارت قوانین و مقررات مالیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر