کد خبر: 118770 A

در ۴۸ ساعت گذشته:

بر اثراستنشاق گاز مونوکسیدکربن ۶ نفر بر اثر بی احتیاطی نصب بخاری در اصفهان مسموم و راهی بیمارستان شدند.

ایلنا: ساعت۱۶:۳۸، روز ۱۳ آبان‌ماه طی تماسی با اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ شهرستان اصفهان اعلام شد که یک نفر در منزلی واقع در روبروی شهرداری منطقه۱۰ دچار گاز گرفتگی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، بر همین اساس سریعاً یک واحد امداد اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ در محل حاضر و دختر۱۸ ساله مصدوم را که بر اثر بی‌احتیاطی نصب لوله آبگرمکن در داخل منزل دچارمسمومیت با گاز منوکسید کربن شده بود به بیمارستان حضرت زهرا مرضیه(س) انتقال دادند.

در ادامه نیز ساعت۲۰:۴۰ همان روز در تماسی دیگر با اتاق فرمان ۱۱۵ شهرستان اصفهان اعلام شد که ۳ نفردر منزلی واقع در قهجاورستان دچار بیهوشی و کاهش سطح هوشیاری شده‌اند. بر همین اساس سریعاً یک واحد امداد اورژانس پیش بیمارستانی۱۱۵ در محل حاضر شدند و مصدومان را که بر اثر مسدود شدن راه خروجی دودکش بخاری داخل منزل دچار مسمومیت با گاز CO شده بودند را به بیمارستان عسگریه انتقال دادند.

همچنین طی حادثه‌ای دیگر در ساعت۲۳:۳۸‌‌ همان روز طی اطلاع به اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ اعلام شد که دو نفر زن و شوهر در منزلی واقع در خانه اصفهان دچار بیهوشی شده‌اند و درخواست امداد رسانی نمودند. بر همین اساس سریعاً یک واحد امداد اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ در محل حاضر شدند و مصدومین این حادثه را که بر اثر عدم نصب کلاهک بر پشت بام منزل خود و بازگشت منوکسید کربن به داخل وسیله گرمایشی دچار مسمومیت شده بودند را به بیمارستان غرضی انتقال دادند.

۱۳ آبان اصفهان بیمارستان حضرت زهرا زن و شوهر شهرداری فوریت های پزشکی کربن گاز اثر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر