کد خبر: 118773 A

در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر رقم خورد:

به همت کانون قرآن و عترت دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر محفل انس با قرآن کریم جهت تکریم ممتازین، حافظان و قاریان قرآن کریم در تالار همایش های شهید آوینی برگزار شد.

ایلنا: به همت کانون قرآن و عترت دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر محفل انس با قرآن کریم جهت تکریم ممتازین، حافظان و قاریان قرآن کریم در تالار همایش‌های شهید آوینی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا ازااصفهان، رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر در این باره اظهار داشت: جهت انس دانشجویان با قرآن و آشنایی بیشتر دانشجویان، کارکنان، اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه محافل قرآنی به طور مرتب در دانشگاه برگزار و طالبان علم و دانش از برکات آسمانی قرآن کریم متنعم می‌شوند.
حجت الاسلام موسوی ادامه داد: در مسابقات شفاهی و جشنواره قرآن و عترت، اساتید و دانشجویان دانشگاه موفق به کسب رتبه سوم رشته ۱۰ جزء قرآن، رتبه دوم رشته سیاه قلم و رتبه سوم رشته تحقیقات علوم قرآنی شدند که مایه افتخار استان اصفهان است.
در این آئین معنوی دکتر نیک دستی قاری ممتاز بین المللی دانشجویان و حضار را در فضایی معنوی به فیض تلاوت قرآن کریم رساند و در ادامه با حضور دکتر مجلسی رئیس دانشگاه و معاونین از منتخبان مرحله مقدماتی، منطقه‌ای و کشوری هجدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت، سیزدهمین جشنواره اساتید و سومین دوره مسابقات کارکنان در بخش کتبی و شفاهی تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم برنامه‌های متنوع قرآنی از جمله تواشیح و مسابقه و تجلیل از ۲۵۰ نفر از برترین‌های مسابقات سوره ملک و جشنواره صحیفه سجادیه(قرآن صاعد) نیز تجلیل شد.
گفتنی است در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از آثار هنری دانشجویان برپاگردید که مورد استقبال دانشجویان و مسئولان قرار گرفت.

استان اصفهان برنامه های متنوع حوزه های علمیه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی رئیس دانشگاه طالبان علم و دانش قرآن قرآن کریم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر