کد خبر: 118782 A

فرمانده انتظامی شهرستان دهاقان اصفهان خبر داد:

یک محموله بزرگ گوشی‌های تلفن همراه قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان دهاقان استان اصفهان کشف و شش نفر در این رابطه دستگیر شدند.

ایلنا: سرهنگ احمد مقامی با اعلام این مطلب اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی و مواد مخدر این فرماندهی به همراه اکیپی از ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مواد مخدر استان حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور بروجن – دهاقان به یک دستگاه سواری پژو پارس مشکوک شده و به خودرو دستور ایست دادند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان، وی افزود: خودرو بدون توجه به دستور ایست ماموران از صحنه متواری شد که سریعاٌ ماموران به تعقیب آن پرداخته و سرانجام خودرو را متوقف و در بازرسی از آن ۵۶۹ دستگاه گوشی تلفن همراه خارجی قاچاق کشف کردند.

این مقام مسئول اظهار داشت: ماموران حین بازرسی از خودرو مذکور متوجه حرکت مشکوک دو خودرو سواری پراید که با فاصلهٔ کمی پشت سر خودرو پژو در حرکت بودند شده و در یک عملیات ویژه آن دو را نیز متوقف و در بازرسی یکی از آن‌ها ۷۸۰ و از دیگری ۸۳۰ دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دهاقان استان اصفهان با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده یک میلیارد تومان است گفت: در این رابطه هر سه دستگاه توقیف، شش نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

استان اصفهان اصفهان پژو تلفن همراه خودرو فرمانده انتظامی شهرستان قاچاق ماموران پلیس مواد مخدر کشف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر