کد خبر: 119545 A

در دومین جلسه رسیدگی به تخلفات رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان مطرح شد:

به منظور رسیدگی به تخلفات رانندگان شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر استان اصفهان پرونده ۳۳ راننده بخش حمل و نقل جاده‌ای در کمیسیون ماده ۱۱ استانی مورد بررسی قرار گرفت.

ایلنا: به منظور رسیدگی به تخلفات رانندگان شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر استان اصفهان پرونده ۳۳ راننده بخش حمل و نقل جاده‌ای در کمیسیون ماده ۱۱ استانی مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار ایلنا ازاصفهان، مسئول امور حقوقی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان دراین زمینه گفت: پس از تحقیقات مقدماتی، دلایل و مستندات و دفاعیات رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای از جمع ۳۳ پرونده، آرایی مبنی بر لغو کارت هوشمند به مدت ۱۵ روز تا ۶ ماه و یک مورد تذکر کتبی صادر شد.

انصاری افزود: بر اساس موضوع تبصره یک از فصل چهارم دستورالعمل ابلاغی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در صورت وقوع تخلف از جانب رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای و بر اساس اسناد و مدارک مربوطه این کمیسیون‌ها تشکیل و به تخلفات رانندگان رسیدگی می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت آموزش قوانین و مقررات حمل و نقل جاده‌ای از سال ۸۵ تاکنون با هماهنگی تشکل‌های صنفی حمل و نقل رانندگان کالا و مسافر استان آموزشهای لازم از جمله حمل و نقل مواد خطرناک، اخلاق حرفه‌ای، سلامت شغلی رانندگان، حمل و نقل ایمن بارهای ترافیکی و… به رانندگان ارائه شده است.

مسئول امور حقوقی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان اظهار داشت: از رانندگان انتظار می‌رود با فرا گرفتن و رعایت کامل و دقیق این آموزش‌ها، حمل و نقلی ایمن و روان را در جاده‌های استان برای خود و دیگر هموطنان رقم زنند.

انصاری گفت: با رعایت قوانین و مقررات حمل و نقلی، سفری بدون خطر در جاده‌های استان و کشور خواهیم داشت.

استان اصفهان بخش حمل و نقل جاده جاده های استان حمل و نقل حمل و نقل و پایانه های راهداری و حمل و نقل جاده سلامت شغلی قوانین و مقررات تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر