کد خبر: 119615 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تاکید کرد:

محمدعلی طرفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در پنجمین جلسه شورای فنی استان، استفاده از نظرات سازنده کارشناسان را در پیشبرد امور مهم و مؤثر قلمداد نمود.

ایلنا: محمدعلی طرفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در پنجمین جلسه شورای فنی استان، استفاده از نظرات سازنده کار‌شناسان را در پیشبرد امور مهم و مؤثر قلمداد نمود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، محمدعلی طرفه برای سرعت بخشیدن به طرح‌های عمرانی اعلام آمادگی نمود و بر استفاده از اظهار نظرهای سازنده جهت پیشبرد طرح‌های فنی تأکید کرد.

معاون عمرانی استاندار در این جلسه به بررسی نحوه عملکرد عمرانی سازمان جهاد کشاورزی استان در سال ۱۳۹۱ پرداخت و گزارش‌های بازدید کمیته نظارت شورای فنی را مورد ارزیابی قرار داد.

وی با اشاره به لزوم تلاش برای تسهیل نمودن زمینه‌های حضور بخش خصوصی در پروژه‌ها، پیشنهاد کرد: جامعه مهندسین در بخش الگوی کشت و مصرف آب در بخش کشاورزی وارد شود تا اصفهان بتواند در میزان راندمان مصرف آب در کشور الگو باشد.

در این جلسه، مدیرکل دفتر فنی استانداری نیز به چگونگی نحوه جبران آثار قیمت ارز در پیمان‌های فاقد تعدیل اشاره و به ارائه راهکار‌ها پرداخت.

ارز اصفهان بخش خصوصی بخش کشاورزی جامعه سازمان جهاد کشاورزی استان معاون عمرانی امور سازنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر