کد خبر: 121539 A

مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان در پنجمین کنگره بزرگداشت ۲۸۴ شهید ذوب آهن تاکید کرد:

امروز وظیفه ما مبارزه و ایستادگی در زمینه اقتصادی است که اگر نظام از نظر اقتصادی حمایت شود بهتر می تواند در برابر دشمن بایستد و در عرصه تولید پیشرفت خواهیم داشت.

ایلنا: مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: در حال حاضر در اکثر کشور‌ها بحران اقتصادی وجود دارد اروپایی‌ها نیز با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند تا جایی که در یونان ۴۰ درصد حقوق بازنشستگان را کاهش داده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان؛ اردشیر سعد محمدی تصریح کرد: کشور ایران نسبت به دیگر کشور‌ها مثل هند و پاکستان شرایط بهتری دارد امااین دلیل بر این نیست که ما جلو‌تر از بقیه هستیم بلکه باید با تلاش بیشتر شرایط کشور را بهبود ببخشیم.

سعد محمدی با اشاره به تولید دو محصول جدید APN۸ و APN۱۲در قسمت تیر آهن تولید شده، اظهار داشت: از دیگر افتخارات شرکت ذوب آهن راه اندازی کوره باطری ۳ است که با شروع به کار آن می‌توانیم کوره باطری یک را در دهه فجر راه اندازی کنیم.

وی ضمن قدر دانی از زحمات معاونت توسعه برای ارائه راهبرد‌های کارآمد در زمینه توسعه اهداف و افزایش تولیدات اظهار کرد: امید است با ایجاد شرکت و شرکا جدید برای تامین مالی بتوانیم سرعت تولید و توسعه را بالا ببریم و با تولید ۴۵۰ هزار تن پک در این شرکت وخود کفایی در این زمینه بتوانیم مانع از خروج ارز از کشور شویم.

مدیر عامل شرکت ذوب آهن در ادامه افزود: در ۶ ماهه اول سال جاری در قسمت کوره‌ها مشکلات زیادی وجود داشت اما خوشبختانه امروز هر سه کوره مشغول فعالیت است و توانسته‌ایم تولیدمان را ۱ درصد افزایش دهیم که امید است با کمک خدا این میزان رشد در تولید به ۱۵ تا ۲۰درصد برسد.

وی افزود: در بخش نورد با تولید ۹۸۰۰تن تولید در محصولات رکورد خوبی به دست آورده‌ایم و اگر نقدینگی بیشتر شود تولید چدن به ۹ هزار تن خواهد رسید.

سعد محمدی گفت: همه ما در برابر شهدای انقلاب وظیفه‌ای داریم، امروز این وظیفه همت و یک دلی برای نظام است. همه باید برای افزایش تولید و بزرگی ذوب آهن که نتیجه آن بزرگی نظام در عرصه اقتصادی است تلاش کنیم.

حجت الاسلام مهدوی بیات در ادامه این مراسم اظهار داشت: برای پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی باید در پرتو ایمان تلاش مجاهدانه کنیم و هدف را جدی بگیریم تا بتوانیم در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی و دیپلماتیک پیشرفت کنیم.

وی با بیان اینکه اولین پیام شهدا برای ما خود باوری در پرتو خدا باوری است افزود: امروز در عرصه اقتصادی نیاز به تلاش مجاهدانه داریم در این جنگ تحمیل شده باید تلاش اقتصادی را افزایش دهیم تا بر دشمن غلبه کنیم.

حجت الاسلام تقوی ریاست نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان اصفهان نیز ضمن گرامی داشت ایام سوگواری امام حسین(ع) گفت: امروز دشمن در این تصور است که ما را موقعیت شعب ابوطالب قرار داده است اما اینگونه نیست موقعیت‌های پیش آمده یک آزمایش الهی است که باید با دید مسئولیت به آن نگریست ما در این موقعیت‌ها وظیفه سنگینی را بر عهده داریم تا به شهدا و خون شهدا مدیون نباشیم و بتوانیم به اهداف والای نظام جمهوری اسلامی دست پیدا کنیم.

وی افزود: امروز مردم ایران آزادگی خود را مدیون خون شهدای اسلام و انقلاب هستند و مردم باید ادامه دهنده راه شهدای ایران اسلامی باشند تا اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران همواره در مقابل دشمنان حفظ شود.

گفتنی است در پایان این مراسم، از خانواده‌های شهید اسد‌الله نجفیان، شهید محمود سلیمیان، شهید محمدحسین موحدیان، شهید محمود معین، شهید یدا‌لله حاجی قاسمی، شهید سید باقر موسوی شهید حسینعلی پور‌محمدی، شهید محمد اسماعیل عطایی شهید احمدرضا میکائیلیان، شهید محمد نصر اصفهانی، شهید مهدی بیگی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

اصفهان انقلاب ایران اسلامی پاکستان جنگ خانواده ذوب آهن مدیر عامل شرکت مشکلات نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر