کد خبر: 122732 A

استاندار اصفهان تاکید کرد:

رسول زرگرپور گفت: استخراج آمار دقیق، صحیح و به موقع می تواند مسئولین را در بهبود فضای کسب و کار یاری کند.

ایلنا: رسول زرگرپور، استاندار اصفهان در جلسه‌ای که به منظور بررسی راهکارهای بهبود فضای کسب و کار در استان و با حضور معاونین استاندار و مدیران کل حوزه معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری در ساختمان شماره ۲ استانداری برگزار شد، بر لزوم استخراج و ارائه آمارهای دقیق، صحیح و به موقع تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، استاندار اصفهان همچنین آنالیز آمار‌ها را به منظور دسترسی به طرح‌های علمی جهت استفاده مسئولین در بهبود فضای کسب و کار ضروری عنوان کرد.

رسول زرگرپور بر لزوم تشکیل جلسات مستمر در حوزهٔ معاونت برنامه ریزی به منظور بحثو بررسی موضوعات قابل تبدیل به طرح تاکید کرد و افزود: این طرح‌ها باید با توجه به شرایط موجود به پروژه‌ها تبدیل شوند و در صورت لزوم جهت تصویب به مراجع بالادستی و حتی هیأت دولت ارائه شوند.

وی با بیان اینکه شرایط موجود فضای کسب و کار، ایده آل و در شأن مردم نیست، تصریح کرد: باید با ارائه طرح‌های علمی، دقیق و همچنین استفاده از بخش خصوصی، شرایط را به سمت بهبود فضای کسب و کار پیش ببریم.

گفتنی است در ابتدای این جلسه علیرضا همدانیان معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری و مدیران کل آن حوزه گزارشی از اهم فعالیت‌ها و شرح وظایف حوزه کاری خود و کارگروه‌های زیر مجموعه این حوزه ارائه نمودند.

اشتغال اصفهان بخش خصوصی دولت کسب و کار معاون برنامه ریزی معاونت برنامه ریزی بهبود فضای دقیق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر