کد خبر: 122749 A

رییس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:

براثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری تهران _ شیراز که در حوالی شهرستان شهرضای استان اصفهان رخ داد تنها دو نفر مصدوم شدند و بقیه مسافران نیز از این حادثه جان سالم به در بردند.

ایلنا: «مصطفی صادقیان»، رییس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا با ۴۰ مسافر در حوالی شهرستان شهرضا دچار واژگونی شد که این حادثه خوشبختانه هیچگونه تلفات جانی در بر نداشت.

به گزارش ایلنا از اصفهان، وی افزود: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا و ماموران پلیس راه به همراه نیروهای امدادی بلافاصله در صحنه حاضر و به بررسی و امداد رسانی به مسافران پرداختند.

این مقام مسئول عنوان داشت: در این حادثه دو نفر از مسافران به صورت سطحی دچار مصدومیت شدند که به کمک نیروهای امدادی عملیات امداد و نجات بر روی آنان انجام شد و حال عمومی آن‌ها رضایت بخش گزارش شده است.

صادقیان، علت وقوع این حادثه را عدم توجه به جلو توسط راننده خودرو و بی‌احتیاطی راننده در کنترل وسیله نقلیه عنوان و تصریح کرد: با توجه به بارش باران که از شب گذشته در راه‌های استان آغاز شده و تاکنون ادامه دارد اکثر جاده‌های استان لغزنده بوده و رانندگان باید با احتیاط بیشتر و رعایت سرعت مطمئنه به رانندگی بپردازند.

اتوبوس استان اصفهان اصفهان بارش باران جاده های استان فرماندهی انتظامی فرماندهی انتظامی استان ماموران پلیس مسافران وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر