کد خبر: 122772 A

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام سه باند سرقت احشام، محموله، خودرو و موتورسیکلت خبرداد و گفت: در این رابطه ۱۵ نفر دستگیر که در مجموع به ۲۰۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام سه باند سرقت احشام، محموله، خودرو و موتورسیکلت خبرداد و گفت: در این رابطه ۱۵ نفر دستگیر که در مجموع به ۲۰۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
به گزارش ایلنا از اصفهان، سردار «عبد الرضا آقاخانی» اظهار داشت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان در مدت ۴۵ روز گذشته تعداد چهار باند بزرگ سرقت احشام، سرقت به عنف محموله‌های رانندگان خودروهای باری عبوری و سرقت خودرو و موتورسیکلت که احساس امنیت را از مردم گرفته و باعثنا‌امنی در استان شده بودند را شناسایی و منهدم کردند.
وی افزود: متهمین ۱۵ نفر هستند که در تحقیقات صورت گرفته از آن‌ها ۲۰۰ فقره سرقت کشف و مالباختگان این سرقت‌ها نیز شناسایی و متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شدند.
این مقام مسئول در خصوص سرقت خودرو و موتورسیکلت گفت: از سارقان که اقدام به سرقت خودروهای پژو، پارس، پراید و GLX می‌کردند تعداد ۸۵ خودرو و از سارقان موتورسیکلت نیز ۴۰ دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف و به مالباختگان بازگردانده شد.
فرمانده انتظامی استان یکی دیگر از موفقیت‌های پلیس آگاهی این فرماندهی را در یک ماه گذشته، انهدام چندین باند جعل و کلاهبرداری عنوان کرد و در این خصوص به شهروندان هشدار داد بدون تحقیق و بررسی در شرکت‌هایی که هیچگونه هویت و اعتبار قانونی ندارند سرمایه گذاری نکنند.
سردار آقاخانی از افزایش ۱۸ درصدی کشفیات پلیس اصفهان طی ۴۵ روز گذشته خبر داد و گفت: در کشف سرقت نیز پلیس اصفهان با افزایش ۱۳ درصدی روبرو بوده است.
رییس پلیس اصفهان به افزایش ۳۷ درصدی دستگیر افراد شرور و اوباش خبر داد و بیان داشت: در ۴۵ روز گذشته بیش از ۱۰۰ طرح پاکسازی نقاط آلوده در سطح کلانشهر اصفهان و دیگر شهرستانهای استان انجام شد که در این این طرح‌ها متهمان تحت تعقیب، مزاحمان خیابانی، معتادان پرخطرو بی‌خانمان، توزیع کنندگان خرد مواد مخدر، سارقان حرفه‌ای و سابقه دار، توزیع کنندگان اقلام ضد فرهنگی و اراذل و اوباش دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شدند.

استان اصفهان اصفهان پژو پلیس آگاهی خودرو سرقت سرمایه گذاری فرمانده انتظامی استان مواد مخدر موتورسیکلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر