کد خبر: 122801 A

در اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان؛

دوره آموزشی بسته‌بندی و بارگیری و تخلیه بار در تاریخ سی ام آبان ماه سال جاری در محل اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان برگزار شد.

ایلنا: دوره آموزشی بسته بندی و بارگیری و تخلیه بار در تاریخ سی‌ام آبان ماه سالجاری در محل اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این دوره آموزشی با حضور جمعی از معاونان حمل و نقل ادارات کل، مدیران پایانه‌های مرزی و مسئولان حمل و نقل کالا، ایمنی و ترافیک، ترانزیت از استانهای یزد، لرستان، قم، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، اصفهان و ایلام و به دبیری استان اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این دوره آموزشی اخوان فاضل معاون اداری مالی و برنامه ریزی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان با بیان خیر مقدم به مسئولان در این دوره گفت: این دوره آموزشی ۲۴ ساعته که به‌صورت مجازی و حضوری صورت می‌گیرد مخصوص کارکنان دولت به خصوص مدیران پایانه‌های مرزی و مسئولان حمل و نقل کالاست.

اخوان فاضل تصریح کرد: در این دوره آموزشی افرادبحثچگونگی و کنترل حمل انواع کالا و بارهای مختلف اعم از بارهای خطرناک، ترافیکی و عادی که نیاز به بسته بندی و انتقال صحیح دارند آشنا می‌شوند.

وی افزود این دوره آموزشی به صورت الزامی توسط انجمن صنفی با استفاده از مجریان آموزشی زیر نظر ادارات کل حمل و نقل و پایانه‌ها برای تمامی رانندگان هم برگزار می‌شود.

استان اصفهان اصفهان ترافیک چهارمحال و بختیاری حمل و نقل حمل و نقل و پایانه های دولت قم معاون یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر