کد خبر: 123950 A

با حضور مدیرکل، معاونین و اعضای شورای بسیج؛

به منظور گرامی داشت هفته بسیج مدیرکل، معاونین و اعضای شورای پایگاه بسیج بهزیستی استان اصفهان، در صبحگاه مشترک شرکت کردند.

ایلنا: به منظور گرامی داشت هفته بسیج مدیرکل، معاونین و اعضای شورای پایگاه بسیج بهزیستی استان اصفهان، در صبحگاه مشترک شرکت کردند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان در این مراسم مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در برنامه صبحگاه مشترک که همزمان با گرامیداشت هفته بسیج برگزارشده بود حضور یافتند تا بار دیگر با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب تجدید میثاق نموده و به دعوت رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه‌ای لبیک گویند و آمادگی خود را برای حضور وحدت بخش و دشمن شکن در برابرانواع تهدیدهای خارجی و داخلی اعلام نمایند.
در این صبحگاه مشترک، استاندار اصفهان با اهداء لوح تقدیر ازبرخی مدیران فعال و نمونه بسیجی که همراستا با سیاست‌های بسیج مستضعفین خدمت رسانی کرده و امورمحوله را به انجام رسانیده‌اند تجلیل کرد.
صفیه محمد باغبان فرمانده پایگاه بسیج خواهران اداره کل بهزیستی استان اصفهان نیز از جمله افرادی بود که در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفت.

آیت الله خامنه ای استان اصفهان اصفهان اعضای شورای انقلاب بسیج بهزیستی خدمت رسانی دستگاه های اجرایی استان رهبر معظم انقلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر