کد خبر: 123987 A

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر خبر داد:

عملیات عمرانی انجام شده در آستان مقدس امامزاده سیدمحمد(ع) روستای باغ میران شامل نصب سنگ در رواق‌ها و حرم مطهر، سفیدکاری، نصب سیستم امنیتی و نصب درهای فلزی‌ست.

ایلنا: عملیات عمرانی انجام شده در آستان مقدس امامزاده سیدمحمد(ع) روستای باغ میران شامل نصب سنگ در رواق‌ها و حرم مطهر، سفیدکاری، نصب سیستم امنیتی و نصب درهای فلزی است.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر در این باره اظهار داشت: در اخرین روز‌های آبانماه امسال طرح عمرانی امامزاده سید‌محمد(ع) روستای باغ می‌ران تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
حجت‌الاسلام علی کریمی تصریح کرد: عملیات عمرانی انجام شده در این آستان مقدس شامل نصب سنگ در رواق‌ها و حرم مطهر، سفیدکاری، نصب سیستم امنیتی و نصب درهای فلزی است.
سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین‌شهر با اشاره به اینکه اجرای این طرح عمرانی در سالهای پیش آغاز شده بود، گفت: طبق تعهد این اداره به سازمان اوقاف مبنی بر تکمیل و تجهیز امامزادگان و اماکن متبرکه درصدد اتمام هرچه سریع‌تر این پروژه نیمه تمام برآمدیم و خوشبختانه توانستیم قبل از اتمام ۶ماهه دوم سال جاری این طرح را به بهره برداری رسانیم.
وی ادامه داد: برای تکمیل و تجهیز آستان مقدس امامزاده سیدمحمد(ع) اعتباری بالغ بر یک میلیاردو ۳۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
کریمی در ادامه به نسب این امامزاده بزرگوار اشاره کرد و گفت: نسب ایشان به امام سجاد(ع) باز می‌گردد.

اصفهان اوقاف و امور خیریه حرم مطهر علی کریمی عمرانی باغ نصب روستای امامزاده سیدمحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر