کد خبر: 123993 A

رییس شورای مرکزی خانه‌های صنعت، معدن و تجارت کشور:

با پیروزی بزرگ ایران در مذاکرات ژنو، امروز برای مدیران و صاحبان صنعت که در سخت ترین شرایط کار را تعطیل نکردند و جهادگونه در سنگر صنعت مقاومت کردند، روز خوب و بزرگی است.

ایلنا: رییس شورای مرکزی خانه‌های صنعت، معدن و تجارت کشور حذف تحریم‌ها را گشایشی بزرگ برای صنعت کشور دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سیدعبدالوهاب سهل آبادی ضمن تبریک پیروزی بزرگ در ژنو به مقام معظم رهبری، ریاست جمهور و ملت شهیدپرور کشور، گفت: امیدواریم با کسب این موفقیت، توسعه روزافزون تولید و صنعت کشور را شاهد باشیم.

وی عنوان کرد: با گزارشاتی که از سوی تیم مذاکره کننده ایران درباره باز شدن گره تحریم‌ها در مواردی مانند صنعت خودرو، پتروشیمی و… می‌داد، به طور قطع صنایع پایین دستی این صنایع هم پویا می‌شود.

رییس شورای مرکزی خانه‌های صنعت، معدن و تجارت کشور با بیان اینکه بهبود روابط با جامعه بین الملل یکی از راه‌های پیشرفت صنعت کشور و افزایش صادرات است، اظهار کرد: امروز برای مدیران و صاحبان صنعت که در سخت‌ترین شرایط کار را تعطیل نکردند و جهادگونه در سنگر صنعت مقاومت کردند، روز خوب و بزرگی است.

سهل آبادی اضافه کرد: به طور قطع سرعت رشد تولید بیشتر خواهد شد و تولیدکنندگان که رسالت ایجاد اشتغال را بر عهده دارند، بدون دغدغه درباره مسایل بین المللی، در انجام این رسالت خود گام برخواهند داشت.

وی با بیان اینکه تحریم‌ها هم مانند ۸سال دفاع مقدس تجربه‌های بسیاری برای کشور به دنبال داشت، افزود: همانگونه که دولتمردان ایران با درایت و تدبیر، اقدام بسیار مهمی در عرصه بین المللی انجام دادند، ما تولیدکنندگان هم همراه با شرکای کاریمان که‌‌ همان کارگران هستند، در زمینه تولید آن‌ها را همراهی خواهیم کرد.

اصفهان ایران پتروشیمی جامعه دفاع مقدس رشد صنعت صنعت معدن و تجارت مقام معظم رهبری ژنو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر