کد خبر: 124078 A

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف نزدیک به ۲۰۰ کیلو گرم تریاک در عملیات شب گذشته پلیس استان خبر داد و افزود: در این رابطه شش نفر دستگیر شدند.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف نزدیک به ۲۰۰ کیلو گرم تریاک در عملیات شب گذشته پلیس استان خبر داد و افزود: در این رابطه شش نفر دستگیر شدند.
به گزارش ایلنا از اصفهان، سردار «عبدالرضا آقاخانی» با اعلام خبر اجرای طرح عملیاتی پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر بیان داشت: در یکی از عملیات‌ها، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ادامه رصد فعالیت‌های باندهای توزیع مواد مخدر یک دستگاه تریلی را در محور ورودی استان شناسایی و متوقف کردند.
رئیس پلیس استان اصفهان افزود: ماموران در بازرسی از خودروی تریلی مقدار ۱۶۱ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک را که بطرز ماهرانه‌ای در بدنه خودرو جاسازی شده بود، کشف کردند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این زمینه راننده تریلی دستگیر شد، به عملیات دوم توسط ماموران پلیس شهرستان برخوار استان اشاره کرد و گفت: در این عملیات قاچاقچیان مواد مخدر پس از حمل و انتقال مواد به این شهرستان حین خرید و فروش مواد مخدر با ۳۲ کیلو گرم تریاک دستگیر شدند.
به گفته سردار «آقاخانی» در این عملیات نیز تعداد پنج نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

استان اصفهان اصفهان پلیس مبارزه با مواد مخدر خرید و فروش خودرو رئیس پلیس فرمانده انتظامی استان ماموران پلیس مواد مخدر تریاک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر